PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=486458}

Zemsta mnicha

Kung Fu Killer
5,5 519
ocen
5,5 10 1 519

Zemsta mnicha
powrót do forum filmu Zemsta mnicha

To jest dość interesujące, że na Filmwebie nie ma Zemsty Mnicha cz.2. Chyba pierwszy film, którego nie mogę znaleźć na tym portalu.

zixi87

Witam. Mogłeś się pomylic ponieważ pewnie oglądałeś w TV 2 części a tam jest podzielony tylko ten film na dwie części ponieważ jest za długi:)

ocenił(a) film na 1
zixi87

-:)) z czasem będzie ich więcej. Ja już mam całą listę i nic się nie zmienia: prod. kanadyjskiej, australijskiej, niemieckiej, rosyjskiej, indyjskiej, chińskiej itd. Brakuje filmów w ogóle lub są fabularne, zakwalifikowane jako seriale. I nic nie możesz zrobić. Brakuje też aktorów, w ich filmografiach są braki, aktorzy grający główne role są umieszczeni na końcu opisu filmów.....

kkutz

W takim razie dlaczego nie dodajesz?

ocenił(a) film na 1
fredaser

Nie dodajesz = nie uzupełniasz braków/błędów na stronach? Jeżeli dobrze zrozumiałem to dlatego, że nie chcę się włączać do kolejnego projektu internetowego. Brak czasu i motywacji? Jestem egoistycznym użytkownikiem filmów - oglądam je dla przyjemności, rozrywki, wiedzy (najmniej). Nie chce mi się "uczyć nowego języka" i nie chcę się "realizować" na FW. O brakach piszę już coraz mniej. FilmWeb uchodzi za stronę nieomylną, w której już wszystko dawno jest i dlatego znaleziony brak czy jakaś inna "ściana" czasem denerwują i zaskakują. Wiem, ze nie jest łatwo wprowadzić zmiany: czas, weryfikacja danych - ma to związek z wymaganiami (?) jakości. Początkowo nawet nie wiedziałem, że można. Jest to strona komercyjna. Myślałem, że robią to fachowcy (opłacani?) szybko i sprawnie i z wyprzedzeniem/na bieżąco. "Wylądowałem" tu przypadkiem. Reasumując: "narzekam, a nie chce mi się" )))))). Możesz mnie podsumować negatywnie: ".. - narzeka, krytykuje a nie chce dodawać." Nieważne. Pozdrawiam - JK

ocenił(a) film na 1
fredaser

PS.
Może by na stronach filmów, aktorów ustawić łatwy kontakt - "uwagi dla moderatorów", "kontakt z autorem (-ami) strony" - jakąś możliwość łatwego kontaktu z osobami robiącymi stronę, gdzie można by oddawać uwagi odnośnie braków, niewłaściwej kolejności obsady (często główna rola jest na samy 'dole', a na początku role epizodyczne) itp. Jeśli chodzi o całkowity brak jakiegoś tytułu może jakiś kontakt np.: Brak tytułu czy aktora itp. Nie pisało by się wtedy tam gdzie powinno się pisać o filmie/osobie, choć i tak piszę się mnóstwo o polityce, jest sporo pyskówek itp. Gdyby takie kontakty utworzono, to jasne, ze trzeba by się liczyć z "różnymi" tekstami, ale wśród nich byłyby konkretne, pomocne uwagi. ?

kkutz

Ciekawa idea. Ale im więcej osób dodaje, tym większymi zasobami może się pochwalić ta strona. Czemuż by pisać tylko do autorów, jeśli można samemu się za coś wziąć. Ja zacząłem dodawać zeszłego lata, też najpierw ponarzekałem. Teraz wiem coraz więcej, jak to funkcjonuje, uczę się na błędach.
Jeśli chodzi o np dodawanie osób do filmów, to nie ma z tym problemu, mam długą listę obsad do dodania, gorzej z tytułami, ale codziennie jakiś dodaję. Jeśli masz jakiś pomysł, brak, możesz się do mnie zwrócić. Jeśli faktycznie Ty nie chcesz/nie masz czasu robić. Możesz poszukać chętnych ludzi do współpracy ;)
Ze swoim pomysłem najlepiej jakbyś się ogłosił gdzieś na oficjalnym forum, zwiedziłeś to forum? Albo napisać do redakcji, sam nie wiem

ocenił(a) film na 1
fredaser

Naprawdę nie mam czasu żeby się najpierw nauczyć, a potem przy tym siedzieć. 2. Mam już kontakt, gdzie podaję jakieś braki/niedoróbki itp. i jest to rzetelnie przyjmowane w miarę możliwości poprawiane. Chcesz 'robótkę' do zrobienia? Proszę: - przed chwilą sprawdzałem i wciąż czeka: tytuł filmu - "Samuraj i kowboje" (z Charlesem Bronsonem, Alainem Delonem, Toshiro Mifune, Ursulą Andress) . Tytuł na FW - "SamurajE i kowboje".
Zamiast "samuraj" jest "SamurajE". Tytuł oryginalny jest kompletnie inny, a w Polsce był przyjęty jako "Samuraj [l.p.] i kowboje

kkutz

Z tym filmem zbytnio nie pomogę, zmieniony tytuł, plus nowe, czekają już w kontrybucjach. Nie jestem weryfikatorem, więc nie mogę tego sprawdzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones