PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759433}

Zdradzona przyjaźń

A Mother Betrayed
4,4 563
oceny
4,4 10 1 563
Zdradzona przyjaźń
powrót do forum filmu Zdradzona przyjaźń

Do tej pory tylko jedna osoba oceniła ten produkt i to na 7/10.
Ciekaw bardzo jestem kto to mógł być bo na mojego nosa i długoletnie doświadczenie oraz sądząc z opisu to będzie to kolejna bzdurka co najwyżej dla rozhisteryzowanych nastolatek lub kobiet w innym wieku lecz podobnym stanie emocjonalnym @:-) @:-)
Niby nie ocenia się po opakowaniu, tym bardziej że na dobrą sprawę to i opakowania za bardzo nie widać, ale mam takie jakieś przeczucie, że wielu jeszcze wspomni moje słowa... i w duchu przyzna mi rację @:-) @:-)

gandalfszalony

dziś leci to się dowiemy kto ogląda. może nawet ja obejrzę ^^

Mauna_Kea

To koniecznie napisz co o nim myślisz bo ja chyba pozostanę przy Spartakusie. Tylko na tyle stać moją kablówkę @:-)
Bo reszta propozycji z najpopularniejszych i powszechnie dostępnych programów w mej ocenie prawie dorównuje temu co napisałem powyżej @:-)

gandalfszalony

Ja trochę rzucę okiem,ale za chwilę z sentymentu dla dzieciństwa "Głupi i głupszy bardziej" :D A ten film to chyba taka północnoamerykańska produkcja telewizyjna,o specyficznej i typowej dla tych produkcji atmosferze.

ocenił(a) film na 3
gandalfszalony

Spartakus to był BAAAARDZO dobry wybór.
Niestety ten film to tandeta.

gandalfszalony

niestety... wolałem oglądać Dziewczynę z Tatuażem.

gandalfszalony

zdecydowanie nic nie straciłeś... scenariusz przewidywalny do bólu, żadnej ciekawej akcji. Tandetny i naiwny.

ocenił(a) film na 1
gandalfszalony

To jest jakiś błąd, bo już dużo osób oceniło i wciąż jest jeden głos zapisany chyba.

gandalfszalony

No w tej chwili to jest 190 ocen, a ze średniej jaką tam wyliczono to mam ugruntowane przekonanie, że gdybym nawet jakimś cudem to obejrzał to nie zostawiłbym suchej niteczki na tej produkcji czyli tak może na 2/10 by się skończyło. Generalnie uważam, że zdecydowana większość średnich ocen na filmwebie, głównie szmirowatych w mej ocenie produkcji (a te przeważają @:-) ) jest ostro przeszacowana przez zero-jedynkowych wielbicieli tandety @:-) Wystarczy takim osobom, że dwa paluszki się na ekranie pojawią, a najlepiej jak przy tym ktoś komuś te paluszki wetknie w oko albo w inny otwór ciała (nawiązuję do kina kopanego) i już jest rewelacja @:-) Stąd wiele moich ocen odbiega od średniej nawet i o 3 punkciki.

A Spartakusa to oczywiście już kiedyś oglądałem więc obecnie nie budzi on już mojej ekscytacji, tym bardziej, że za kolejnymi razami człowiek zaczyna dostrzegać co raz więcej mankamentów. To tak jak po okresie zauroczenia nasza wybranka okazuje się być co raz bardziej zbliżona do przeciętności lub nawet gorzej @:-) @:-) No ale jak wspominałem wielkiego wyboru nie było to trochę sobie na niego zerkałem znad monitora komputera @:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones