PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=741597}

Zdobyte pole

The Ground We Won
6,9 19
ocen
6,9 10 1 19
Zdobyte pole
powrót do forum filmu Zdobyte pole

Ja oceniłbym góra na 4. Autor moim zdaniem nie do końca wie co chciałby tutaj pokazać, mamy więc zupełny miszmasz, trochę scen z boiska, trochę z życia prywatnego, a najwięcej z knajpy i praktycznie nic nie pokazane dobrze.
Ponadto mamy zespół który zagrał z tego co zrozumiałem najlepszy sezon od dawna i też nikt nie pokazuje co było kluczem do sukcesu. Zirytowały mnie też sceny z meczy i walki bokserskiej (jeden z bohaterów jest również bokserem), bo lubię jak w filmach tego typu takie sceny są zrealizowane w estetyczny, porywający sposób, a w tym filmie było to wszystko chaotyczne, niewyraźne i nieatrakcyjne.

qgrudziaz

A mnie ten film naprawdę pozytywnie zaskoczył, bardzo mi się spodobał. Oglądałam go z dużym zainteresowaniem. Był też niezwykle zabawny - uśmiech właściwie nie schodził mi z twarzy, czasem też głośno się śmiałam. Ludzie, którzy byli ze mną na seansie, reagowali podobnie. Wydaje mi się, że celem reżysera nie była analiza, co było kluczem do sukcesu drużyny czy inne tego typu kwestie, tylko pokazanie po prostu męskiej przyjaźni, przybliżenie życia ukazanych bohaterów, a także tego wycinka rzeczywistości związanego właśnie z rugby. Inaczej mówiąc, mnie tam niczego nie zabrakło ;) Podobały mi się też zdjęcia (niekiedy naprawdę kapitalne kadry!). Tak więc polecam ten dokument. I to nie tylko fanom rugby, bo tu nie o samą grę chodzi. Ja jako osoba niezainteresowana szczególnie tą dyscypliną sportu bawiłam się na tym filmie przednio. Moja ocena to 8/10, a dodam, że rzadko wystawiam "ósemki" ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones