PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730060}

Zdesperowana

Never Let Go
6,0 1 418
ocen
6,0 10 1 1418

Zdesperowana
powrót do forum filmu Zdesperowana

Dziwi mnie tak niska ocena filmu. Myślę, że gdybym wcześniej zerknęła na komentarze i punktację, wtedy najprawdopodobniej nie sięgnęłabym po ten film, a naprawdę warto. Oczywiście, że w tego typu filmach fabuła jest nieco naciągana, jednak podsumowując całość, film naprawdę godny uwagi, od początku do końca trzyma w napięciu. Z ciekawości zerknęłam w inne źródła i tam ten film ma o wiele większe noty.

ocenił(a) film na 6
i_o

Fabuła to nie problem tego filmu, moim zdaniem scenariusz tego filmu jest bardzo dobry graniczący z rewelacyjnym.

Problemem filmu jest słabe wykonanie: czwartorzędni, bez-emocjonalni aktorzy o kamiennych twarzach i przesadne nadużywanie zwolnionego tempa w filmowaniu. Ja rozumiem, że ten film miał bardzo mały budżet, ale mogli uciec się do standardowego wybiegu zrobienia słuchowiska, tzn. nakręcić proste sceny jak ludzie sobie opowiadają co się stało (n.p. przez telefon) jak producentów nie stać na wizualne pokazanie przebiegu całej akcji.

Jestem przekonany, że w wielu postaciach lepiej sprawdzili by się zupełnie amatorscy aktorzy niż zatrudnieni tutaj szczupli i wysportowani ludzie wprost z siłowni o pociągłych twarzach i wąskich, zaciśniętych ustach.

Z pozytywnej strony można wymienić neutralną, naturalną kolorystykę filmu, bez prób stosowania modnej ostatnio metody nadużywania korekcji barwy do podkreślania nastroju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones