PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646795}

Zderzenie

Intersections
6,2 1 475
ocen
6,2 10 1 1475
Zderzenie
powrót do forum filmu Zderzenie

Niesamowite....pustynia i scenarzysta wymyślił karambol złożony z czterech samochodów!

lewig

Poza tym film ok. Zginęli ci, którzy mieli zginąć :)
Film dobrze się rozkręca. Nie wszyscy aktorzy sprostali zadaniu.

lewig

Który aktor nie sprostał?

lewig

Scott nie zginął. A to on był największym "krętaczem". Wynajął faceta, żeby ten uwiódł mu żonę, nagrywał ich, zaplanował, że pozbędzie się ich obojga, a sam z nową tożsamością odejdzie ku zachodzącemu słońcu (czy coś w ten deseń). Trochę inaczej to wyszło, ale on nie zapłacił żadnej ceny za swoje występki.

ocenił(a) film na 5
monika_2

Jak to? Stracił przecież żonę, którą mimo wszystko kochał. Wcześniej oczywiście upewnił się, że go nienawidzi. Dał jej ostatnią szansę. Nie skorzystała i chciała go szantażować, więc good bye.

nexxen

No nie wiem czy to tak do końca :P To on wszystko uknuł - czy ją kochał? Nie sądzę. Sam wpędził ją w ramiona innego, bo cel miał jasny - dowody, że ona go zdradza. Nawet jakby na to nie poszła, to i tak by dowiódł tego, co sobie założył, bo o to mu chodziło - pozbycie się żony, zgarnięcie kasy itp.

ocenił(a) film na 5
monika_2

Według mnie jedno nie przeszkadza drugiemu. Mógł ją kochać, ale jednak uznał, że za daleko się posunęła i musiał rozwiązać ten problem. Przeze mnie musiałaś obejrzeć film jeszcze raz? :)

nexxen

Nie oglądałam jeszcze raz, choć kiedyś do niego pewnie wrócę :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones