PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=694958}

Zbuntowana

Insurgent
6,5 125 303
oceny
6,5 10 1 125303
4,2 9
ocen krytyków
Zbuntowana
powrót do forum filmu Zbuntowana

Że matka Cztery wygląda jakby była w jego wieku ;)?

alka893

No właśnie jak zobaczyłem, że grupą niezgodnych zarządza taka młoda dziewczyna to się lekko zdziwiłem... a jak Cztery powiedział do niej "mamo" to już w ogóle szczęka mi opadła :P
Swoją drogą w tym filmie aktorka była strasznie podobna do mojej 26 letniej koleżanki, więc nigdy bym nie powiedział że ta kobieta jest po 40-ce.

ocenił(a) film na 6
Pijany_Mistrz

Ha na początku myślałem ze to jego dupa i kwas bedzie a to mamcia.......

ocenił(a) film na 4
alka893

Dokładnie :O w ogóle w tym filmie jakoś nie lubią ukazywać brzydoty. Tam nie ma nic brzydkiego. Nawet jak Triss ścięła sama włosy, to z tyłu ani pasemko jej nie odstawało. A zadrapania, rany po walce? W życiu ;)

ocenił(a) film na 7
alka893

Dokładnie tak samo pomyślałam straszne młodo wygląda hmm może urodziła go za szybko. :p

alka893

Zupelnie sie nie zgadzam.
Po 1: miedzy aktorami jest 16lat roznicy + jest powiedziane ze urodzila go gdy byla bardzo mloda - samo to juz wystarczy.
Po 2:Naomi Watts wcale nie jest tu jakos odmlodzona, to ze babka sie trzyma, to inna sprawa. Ale te wlosy i makijaz wlasnie ja postarzaja! W filmach z tego samego okresu wyglada mlodziej np.w Birdmanie wyglada mlodziej, a jestnaturalna. Tymczasem Cztery (aktor ma 30lat), ale wyglada tak ze predzej mu dasz 27 niz 35. Nie wiem skad taka histeria, skoro nawet nie musieli nikogo
postarzac/odmladzac zeby bylo prawdziwie ;-) Pozdrawiam.

RealKalps

Jesli ktos mowi ze Naomi Watts wyglada tu jak w Muholland Drive to jest bardzo mlodym czlowiekim, ktory nie zwraca uwagi na jedna rzecz - zmarszczki...

ocenił(a) film na 4
alka893

Ona wygląda lepiej od Woodley. Winslet także wygląda bardzo dobrze co mnie zaskoczyło. Zazwyczaj mnie irytowała swoją osobą (mam na myśli grę jak i kreacje).

ocenił(a) film na 6
alka893

To nie wina matki, tylko aktora grającego Tobiasa

alka893

Miałem dokładnie to samo odczucie, a pierwsza myśl, jaki mi przyszła do głowy, że może to jakaś jego była dziewczyna i gdyby nie to, że szybko się wyjaśniło kim jest Evelyn, to wątpię, czy w którymś momencie zacząłbym stawiać na to, że może to matka jego.
Naomi jest piękną aktorką, charakteryzacja to jedno, ale w miarę dobrze się trzyma, ale po filmie szybko sprawdziłem, ile ma lat, a ile Theo, bo nie dawało mi to spokoju, że można było wpaść na to, aby obsadzić ją w roli jego matki. Ona 46, on 30... No niby nastki też rodzą - choć niekoniecznie w ramach świadomego planowania rodziny.
"4" miałby mieć tu tylko 18 lat?

alka893

Młodo zaszła.

alka893

Co więcej, wygląda znacznie lepiej, młodziej i bardziej kobieco od jego dziewczyny.

ocenił(a) film na 7
alka893

Prawda. Charakterkiem może i pasowała, ale wyglądała za młodo i była za delikatna (z buzi). W książce chyba była określona jako kobieta o mocnych rysach twarzy. Poza tym zabawne było też to, że bezfrakcyjni w książce byli poubierani w jakieś stare, zniszczone ciuchy i jadali w kręgu z 1 puszki, siedząc na podłodze, a tutaj byli nieźle odpicowani i posilali się przy wielkim stole, konsumując (a właściwie to tylko ignorując) całkiem nieźle wyglądające żarełko i popijając je winem z ładnych kielichów :p

ocenił(a) film na 10
alka893

Ta........ ale jak dostała zoom'a to widać było że ma powyżej 40 lat.

ocenił(a) film na 8
alka893

Już w dzisiejszych czasach 15 latki zachodzą w ciążę, więc może tam młodo zaczęła:P

ocenił(a) film na 6
alka893

Na pierwszy rzut oka. Magia kina :)

ocenił(a) film na 7
alka893

W koncu to fajna dupa,nie ma to tamto.

ocenił(a) film na 8
alka893

Oj nie tylko ty :P

alka893

TaK!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones