PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11958}
7,4 12 045
ocen
7,4 10 1 12045
6,6 8
ocen krytyków
Zawrócony
powrót do forum filmu Zawrócony
_poison_

Zgadzam się.Scenę koło kościoła uwielbiam. No i te sceny domowe.

ocenił(a) film na 7
_poison_

dokładnie dobry i klimatyczny film, mi osobiście przypadł do gustu. Lubię Kutza i choć Zawrócony to nie jest jego najlepszy film to wciąż można znaleźć wszystko co w jego filmach unikatowe. Czyli ten śląski klimat, nietypowe poczucie humoru oraz zawsze nie konwencjonalne zakończenie. Do tego muszę przyznać że Kutz jak mało który reżyser potrafi idealnie dobrać aktorów do granych postaci. I tak jak za Zamachowskim generalnie nie przepadam tak teraz uważam że w filmie nikt inny nie mógł by postawić się na jego miejscu.

Dziuchni91

A ja jak ogólnie Kutza nie cierpię, tak muszę przyznać że ten film mu wyszedł. Szczególnie scena pogoni zomowców za uciekającym bohaterem jest niepowtarzalna i niezapomniana

ocenił(a) film na 8
_poison_

Film nakręcony za grosze, a w porównaniu z gównem ery tuska jest wręcz rewelacyjny.

ocenił(a) film na 7
Bodzepor

Dlatego, ze zagral tutaj prawdziwy aktor, który potrafił stworzyc prawdziwą kreację, a z tym film broni się sam, niezależnie od budżetu. Mroczki i Cichopki juz tego nie potrafią, bo to celebryckie beztalencia.

ocenił(a) film na 7
_poison_

Jak najbardziej się zgadzam:-)

_poison_

Zamachowski przeszedł tutaj sam siebie:-) Jest genialny:-)

_poison_

A miałem coś napisać ale się powtrzymam

ocenił(a) film na 8
_poison_

Oglądałem nawet na żywo. Scena była kręcona na Warszawskim Ursynowie na osiedlu Kazury. W ostatniej plenerowej scenie z wysięgnika widać duża panoramę tego osiedla oraz górkę Kazurkę, zwana górą trzech szczytów. Aktualnie w miejscu, gdzie ustawiono ten Kościół stoją bloki przy ul. Pileckiego i rozpoczyna się Park Cichociemnych z głośnym ostatnio lapidarium gruzu :)

ocenił(a) film na 8
wdsieniemiesci

Też pamietam ten kosciol :) To juz praktycznie nie do rozprawcowania: sceny rozpoznawania zdjec nagrane na sali gimnastycznej w Technikum Mechanicznym na Wiśniowej, zreszta czesc scen biurowych tez. Wiem bo chodzilem tam do szkoly

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones