PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=633128}

Zauroczenie

Crush
5,7 10 575
ocen
5,7 10 1 10575
Zauroczenie
powrót do forum filmu Zauroczenie

Plakat

ocenił(a) film na 7

Głupotą jest zrobienie takiego plakatu. Dobrze, że nie widziałam go przed obejrzeniem filmu. Nie
byłoby zaskoczenia

ocenił(a) film na 7
madzinka_87

dobrze, że najpierw przeczytałem twój komentarz i nie zwróciłem uwagi na poster, masz całkowitą racje, dzięki:)

ocenił(a) film na 6
madzinka_87

dokładnie! to kretyn! dobrze że też go nie widziałam :)

ocenił(a) film na 5
sylsob1

Dokładnie :)

madzinka_87

Podbijam, plakat zdradza pointę filmu :P

madzinka_87

(Wiem, że temat jest stosunkowo stary, ale muszę to napisać)
A ja jestem strasznie niekumata i na początku myślałam, że na plakacie jest Bess po nieudanym photoshopie, a potem, że to jednak Jules i trzymałam się tej myśli, dopóki nie obejrzałam filmu...miałam fuksa :P

ocenił(a) film na 6
sylwiagzyl

Racja, nie oglądałam tego filmu zbyt uważnie za pierwszym razem i cały czas nie byłam w stanie połapać się która to która, bardzo do siebie podobne aktorki wybrali, zwłaszcza te które grały Bess i Andie

ocenił(a) film na 6
ladygreenroom

taa,dokladnie tez tak mialem

madzinka_87

TY jesteś głupotą dziecko.

ocenił(a) film na 6
madzinka_87

dokładnie o tym samym pomyślałam :D
totalny idiotyzm....

ocenił(a) film na 6
Kattelin

Heh, całe szczęście, że na plakat rzuciłem tylko okiem i byłem przekonany, że to Bess. Zaskoczenie zatem było spore i szóstkę w dużej mierze właśnie za to można było dać.

3bit

rezyser sie nie popisal, dziewczyna z poczatku filmu miala ciemne oczy ale no coz najwyrazniej wyblakly z wiekiem:)

ocenił(a) film na 4
burt1985

Jest coś takiego jak farba do włosów ;-) to że ktoś ma ciemne nie oznacza że nie może mieć jasnych xd >_<

Rogelio98

raczej soczewki

ocenił(a) film na 4
burt1985

A no tak xd... źle przeczytałem hehe :D

ocenił(a) film na 4
Rogelio98

Przeczytałem o kolorze i od razu założyłem że chodzi o włosy xd

madzinka_87

Głupotą jest Twój spoiler, bez którego można by jeszcze pomyśleć, że plakat to zmyłka -.- Wielkie dzięki...

ocenił(a) film na 5
madzinka_87

W dodatku ten opis filmu jest beznadziejny

ocenił(a) film na 6
madzinka_87

Tak samo pomyślałam, jak to zobaczyłam. Na film trafiłam przypadkiem w TV, akurat był początek to zaczęłam oglądać bez wchodzenia na filmweb. Jakbym szukała czegoś do obejrzenia w necie to przed włączeniem pewnie bym zerknęła z ciekawości chociaż na ocenę czy to nie będzie jakiś gniot żeby nie marnować swojego czasu i wybrać co innego :P Wiem, że czasem oceny są mylące ale nie oszukujmy się, każdy przed filmem tutaj wchodzi :P Wtedy właśnie bym zobaczyła ten plakat :/ Duży plus dla filmu za ten element zaskoczenia bo wszystko wskazywało na to, że to Bess. Czekałam tylko aż ona się wkurzy i pozabija wszystkich. Idiotyzm z tym plakatem

ocenił(a) film na 7
madzinka_87

Temat wprawdzie stary, ale mnie nadal dziwi, że nie zmienili plakatu na fikmwebie na ten
https://pics.filmaffinity.com/Crush-234999965-large.jpg
Byłoby większe zaskoczenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones