PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31146}

Zaułek Św. Marcina

Sidewalks of London
7,4 109
ocen
7,4 10 1 109
Zaułek Św. Marcina
powrót do forum filmu Zaułek Św. Marcina

Calkiem udana

użytkownik usunięty

Dosyc przewrotn film: polaczenie banalu z czyms inteligentnym. Moze ta komedia nie bawilaby tak, gdyby nie komediowe popisy Vivien Leigh i Charlesa Laughtona.

ocenił(a) film na 4

Tak się zastanawiam... Piszesz opisy i recenzje do starych, pięknych filmów. Do klasyków. Gdzie ty je oglądasz? Bardzo bym prosiła o informację!

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

Generalnie oglądam na TCM (na CYFRZE PLUS obecnie na kanale nr 46), ponadto czasami na ALE KINO, od czasu do czasu TVP KULTURA. Od święta puszczą coś na TVP, ale na to bym nie liczyła. Wiele z tych filmów kupiłam na DVD, na ALLEGRO czy przez AMAZON. Ten film akurat mam na płycie DVD "Vivien Leigh Classics". Są tam 4 filmy z Vivien z czasów początków jej kariery i są to filmy trudno dostępne ("Zaułek Św. Marcina", "Dark Journey", "Burza w szklance wody", "Wyspa w płomieniach").

ocenił(a) film na 4

Te filmy oglądałaś w polskiej czy w angielskiej wersji językowej? Bo u mnie z angielskim trochę kiepsko...

użytkownik usunięty
Kinomaniaczka_

No niestety, w angielskiej. Ale chyba są napisy (nie jestem na 100% pewna).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones