PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11942}
5,6 468
ocen
5,6 10 1 468
Zapalniczka
powrót do forum filmu Zapalniczka

Film promocyjny

ocenił(a) film na 6

Odnoszę wrażenie, że fabuła w filmie stanowiła tylko dekorację, zaś prawdziwym tematem filmu była tylko i wyłącznie Milicja. No bo jak nazwać tę lapidarną intrygę z przemytem dewiz, błahą historyjkę z zapalniczką, której zagadka zostaje wyjaśniona jakby od niechcenia. Na pierwszym planie można podziwiać popisową akcję funkcjonariuszy MO, którzy bez problemu złapali zabójcę? Operacja zakrojona na szeroką skalę. Uczestniczą: milicjanci, służby graniczne, kontrolerzy LOT-u, jednostki powietrzne, a nawet pies tropiący (jak w „Przygodach psa Cywila”). Wszystko zsynchronizowane, odznacza się harmonią działania: sekcja radiolokacji namierza, sekcja rozpoznania lokalizuje, sekcja interwencyjna ściga, dowództwo koordynuje. Pomijając pijar, przyznaję, że film oglądałem z zainteresowaniem.

ocenił(a) film na 2
filipmosz

Filipiemoszu, dzięki za Twą (już dawno nie amatorską) robotę na filmwebie, ale jak widzę nazwisko Szmagier, to mi się zapalniczka otwiera i zamyka... nie powiem gdzie. Ten film, mimo twego szlachetnego obiektywizmu, jest beznadziejną szmirką, usiłującą w 50-minutowym streszczeniu pokazać cud peerelu lepiej jeszcze niż "Czterej pancerni...", "Stawka większa niż życie" i "Przygody psa Cywila" razem wzięte do kupy. Psiej kupy.
Dno, wybacz.

ocenił(a) film na 7
Heslaw

A mi się podobało.

ocenił(a) film na 7
Heslaw

A mi się podobało.

Heslaw

nie trawię gnojkow oślepionych pisowską pseudohistorią, głoszących te androny jako prawde objawioną.

ocenił(a) film na 2
kotbury

ja też

filipmosz

gimbus nie zauważy dobrego filmu nawet gdy usiądzie mu na twarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones