PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=701663}

Zanim zniknę

Before I Disappear
7,1 2 852
oceny
7,1 10 1 2852
Zanim zniknę
powrót do forum filmu Zanim zniknę

Obejrzałam ten film wczoraj na Warszawskim Festiwalu Filmowym i muszę przyznać. że naprawdę mi
się spodobał. Innym widzom zresztą też ;) Świetny klimat, wciągająca historia, rewelacyjna muzyka!
Warto zobaczyć!

ocenił(a) film na 3
Sylwia_sp

Byłyśmy na tym samym seansie :) Jednak wg mnie film jest słaby. Historia zupełnie mnie nie wciągnęła, czekałam aż skończą się kiepskie żarty typu wieczny papieros w ustach i przerywniki w postaci bezsensownych wątków, które ani nie dodawały napięcia ani nie wnosiły nic do późniejszej akcji filmu. Nie doczekałam się.

Mrs_Sergeant

Po seansie parę osób wypowiadało się pochlebnie na temat tego filmu, stąd myślałam, że raczej większości się spodobał ;) No cóż, mnie ten film po prostu urzekł :) Właściwie już od pierwszych minut. Według mnie kapitalne kino. I do śmiechu, i do płaczu, świetnie poprowadzona akcja, super mi się to oglądało. Przeurocza Fatima, bardzo dobry - moim zdaniem - Shawn w roli głównej. Relacja między nimi - interesująca. A ten papieros w ustach podkreślał charakter postaci, był jej nieodłącznym atrybutem. Świadczył o zblazowaniu bohatera, jeśli mogę to tak ująć ;) Wydaje mi się też, że mogło to być jakieś nawiązanie do filmowych bohaterów, którzy namiętnie w filmach palili. Po krótkometrażówce reżysera mogę wnosić, że lubi Jamesa Deana, może to jakiś trop.

ocenił(a) film na 9
Mrs_Sergeant

Dla mnie rewelacja! Fabuła bardzo wciągająca, dużo tajemnic, które powoli powoli zaczynają się wyjaśniać i to nie zawsze tak jak tego się widz spodziewa. Niespieszna atmosfera, bardzo dobra gra aktorska. No i przede wszystkim niesamowicie dobrze dobrana muzyka do poszczególnych scen. Szczerze polecam!

ocenił(a) film na 6
Mrs_Sergeant

Mnie też męczył klimat panujący w tym filmie jakby wszystko działo się przy zepsutej żarówce, ale pod koniec nawet wycisnął ze mnie kilka łez a nawet więcej w wielu scenach główny bohater przypominał mi siebie, spojrzałam na komentarze pod filmem i zaczęłam myśleć że podoba się on chyba wszystkim ,którzy mogli by sobie palnąć kulkę bez najmniejszego namysłu , ale coś ich tu nadal trzyma. I jakoś spojrzałam na niego łaskawszym okiem, bo w sumie podobnego zarysu fabuły jeszcze nie widziałam a więc to powiew świeżości choć może bardzo dołującej...

użytkownik usunięty
Sylwia_sp

A jak z frekwencją ? Czy jest szansa by kupić bilet bezpośrednio przed seansem ?

Kupiłam bilet niecałą godzinę przed seansem i myślę, że jest szansa. Wczoraj na sali było trochę wolnych miejsc.

Sylwia_sp

Czyli opinie są bardzo różne. Moim zdaniem ten film to dno. Jeden z najgorszych filmów jakie miałam okazję widzieć ostatnimi czasy. Mimo, że jestem fanką tego gatunku, lubię oglądać dramaty, ten film zupełnie do mnie nie przemówił. Był nudny jak flaki z olejem. Nie wytrzymałam do końca. Dla mnie ten film to strata czasu.

użytkownik usunięty
Sylwia_sp

Film rewelacja. Żałuję, że dopiero teraz go obejrzałem, a nie przy pierwszej możliwości kiedy był grany na WFF :<<<< Scena kiedy Sophie tańczy w kręgielni i inni po prostu magia :))))) No i House of the Rising Sun w tle, po prostu cudo. Więcej takich filmów

ocenił(a) film na 8

przyłączam się do opinii!!! Film "rozwala"! ;-))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones