PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777024}

Zakonnica

The Nun
5,2 70 672
oceny
5,2 10 1 70672
3,4 5
ocen krytyków
Zakonnica
powrót do forum filmu Zakonnica

Obecność 2 - Valaka było mało, ale wtedy kiedy się pojawiał budził strach, dopiero pod koniec dowiedziano się, że jest głównym sprawcą zła

Zakonnica - ogromny plus za muzykę stworzoną na potrzeby tego filmu przez polskiego kompozytora, za efekty specjalne i scenerię, zaś ogromny minus za postać Francuzika (głównie przez niego horror zmienił się w film akcji mieszany z komedią), za sztuczną grę Ojca Burke, za ogrom jumpscare'ów, które ani trochę nie sprawiły, że film był straszny, za te prześmieszne zbliżenia na twarz Demonicznej Zakonnicy przy tym jak taplała się w wodzie z Siostrą Irene i za marne zakończenie (od dzisiaj wystarczy, że naplujemy na twarz jakiegoś demona krwią i strącimy go z powrotem do piekieł!)
Swoją drogą (bo nie dopisałem) plus kolejny za to jak Valak potrafił manipulować gośćmi opactwa - Matka Przełożona, którą był Valak, siostry zakonne, które były tylko zniekształceniem - prawdopodobnie w prologu wszystkie prawdziwe żyjące zakonnice zostały wybite przez Valaka.

Edit: Mam nadzieję, że zostanie stworzona kolejna część Zakonnicy, bądź dowolny film z jej udziałem - bowiem jest to jedyny czarny charakter z wszystkich horrorów jakie oglądałem, którym tak bardzo zainteresowałem się po obejrzeniu Obecności 2

Pawel_Szczupak

Ogólnie to nie pasuje mi to, żeby valak pokazywał się w postaci matki przelozonej/zakonnic.. W sensie demon wypowiadając słowa modlitwy?

ocenił(a) film na 6
Pawel_Szczupak

Przecież zakonnice to były duchy ciągle walczące a nie valak...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones