PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777024}

Zakonnica

The Nun
5,2 70 672
oceny
5,2 10 1 70672
3,4 5
ocen krytyków
Zakonnica
powrót do forum filmu Zakonnica

ze kiedy zdecydowanej wiekszosci na filmweb nie podoba sie dany film, to mi przewaznie zawsze przypada do gustu. Sam bylem mocno sceptyczny przed pojawieniem sie tego filmu w kinach, bo byl nadgorliwie reklamowany we wszystkich zrodlach. Ale badzmy szczerzy. Ten film ma wszystko, a zroznicowanie w tym horrorze zaskoczylo nawet mnie. Klimat, piekne widoki i zdjecia, klasowe charakteryzacje, niebanalny humor, sporo ciekawych watkow. A tym co zarzucaja mu bazowanie tylko i wylacznie na jump-screenach powiadam ,,ogarnijcie sie,, .Przeciez to w koncu horror. To jak zarzucanie melodramatowi, ze jest smutny i wyciska lzy. Rozumiem gdybysmy nie mieli tutaj zadnych innych atutow, a wszystkie te braki probowaliby przykryc i nadrabiac jump- screenami, to sam bym po nim jechal jak po szmacie. Ale tutaj akurat mamy wszystko co jest potrzebne do dobrego horroru. Ponadto nie zgadzam sie, ze mamy tutaj tylko jump- screeny. Mamy ogromne zroznicowanie. Pierwszy motyw jak tytolowa zakonnica zbliza sie do siostry stojacej w oknie przed proba samobojstwa [brak jump-screenow]. Odnalezienie powieszonej siostry, to kolejny brak jump- screenow, a to dopiero poczatek filmu. Zawsze uwazalem ten portal za zbieranine dzieciakow co o kinie wiedza tyle, co papiez o wyscigach konnych, ale wszystkie zle opinie maja jakas granice, tym bardziej, ze nie sa poparte faktami. Sam jechalem po tym filmie, przed premiera, co bylo dziecinne z mojej strony. Ale po obejrzeniu potrafie przyznac sie do bledu i wypluc to co wczesniej powiedzialem. Niestety wiekszosc tutaj jak widac nie dorosla do takiej postawy.

ocenił(a) film na 8
aproxx

,,tytulowa,,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones