PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777024}

Zakonnica

The Nun
5,2 70 708
ocen
5,2 10 1 70708
3,4 5
ocen krytyków
Zakonnica
powrót do forum filmu Zakonnica

Jak pierwszy raz zobaczyłam tą zakonnicę w OBECNOŚCI 2, to z koleżanką zaczęłyśmy rżeć na całą salę kinową ;D nie wiem czemu, może to tylko taka dziwna reakcja na strach ;p

SeVera99

To znaczy, że jesteś głupią pipą która psuje innym ludziom seans swoim śmiechem

czarna_monia

Czy śmianie się w kinie jest zabronione? Czasami śmiechu nie da się powstrzymać. I czy to jest od razu powód, żeby wyzywać mnie od "durnych pip" i innych równie "pięknych"? Mentalność niektórych ludzi mnie rozbraja...

SeVera99

Mentalność ludzi którzy idą do kina na horror się pośmiać również mnie rozbraja.

czarna_monia

Ja nie idę na horrory, żeby się pośmiać... Akurat ten jeden moment mnie rozśmieszył. Jeśli nie znasz sytuacji, ani człowieka, to nie oceniaj i nie wyzywaj od takich i owakich. Widać sama masz ze sobą problem, skoro złość próbujesz wylewać na przypadkowych ludzi w internecie.

SeVera99

Rżeć na całą salę a podśmiechnać pod nosem to jest różnica i to dla mnie zwyczajny brak szacunku do innych w kinie. Napisz jeszcze jadną wiadomość żeby twoje było na wierzchu

czarna_monia

Czytasz to zbyt dosłownie... I widocznie wszystko bierzesz tak seriously. Nie wiesz co to jest hiperbola?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones