PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11869}

Zakochani młodzi lekarze

Young Doctors in Love
6,5 231
ocen
6,5 10 1 231
Zakochani młodzi lekarze
powrót do forum filmu Zakochani młodzi lekarze

Mam pytanie, czy ktoś posiada może kasetę VHS z tym filmem.
Chodzi mi o to, żeby to był film z tym starym lektorem.
Miałem swoją ale pożyczyłem jakieś 20 lat temu i mi nie oddali.
Myślę, że lektor zrobił perfekcyjną robotę. Do tej pory pamiętam teksty typu:
Amelio naciśnij guzik.... ojej teraz ona jest w nie swoim łóżku

użytkownik usunięty
mikebarczak

Wrzucę Wam ten film tak na okres 2 tygodni. http://chomikuj.pl/wspaniale_malenstwo/Zakochani+m*c5*82odzi+lekarze+Young+docto rs+in+love+1982+PL+IVO

ocenił(a) film na 10

Niestety mam ten sam problem. Mój brat miał ten niesamowity film i ktoś go nam sprzątnął pod pretekstem użyczenia...Trocinek czy mógłbyś jeszcze raz wrzucić ten film na chomika? Wersja musi być z tym starym lektorem, to on dodawał uroku tej produkcji:)

Drogi Kolego, mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby!:)

Pozdrawiam

Witam, dopiero dziś odczytałem Twoją wiadomość o filmie, czy mógłbyś jeszcze raz wrzucić ten film na chomikuj.pl
Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
mikebarczak

OPIS
Grupa absolwentów medycyny z różnych stanów USA zostaje przyjęta na staż do miejskiego szpitala. Stażyści, aby stać się jego pełnoprawnymi pracownikami muszą przedtem ukończyć staż trwający rok. Niektórzy nowo przyjęci pracownicy już na początku swojego stażu deklarują swoją chęć przeniesienia się do innego szpitala po zakończeniu roku praktyk. Jednym z owej grupy absolwentów jest geniusz doktor Simon August (Michael McKean) będący głównym bohaterem. Postanawia tak samo jak początkowo jego dziadek, a potem ojciec zostać najlepszym chirurgiem na świecie. Jednakże pewien niefortunny uraz z dzieciństwa nie pozwala Simonowi przełamać się i wykonać pierwszej operacji. Przez co staje się obiektem drwin współpracowników. Simon z czasem zakochuje się z wzajemnością w stażystce doktor Stephanie Brody (Sean Young), która jest ciężko chora. Jedyną szansą na przeżycie Stephenie jest bardzo ciężka i złożona operacja, która została tylko jednorazowo wykonana pomyślnie na całym świecie i to przez dyrektora owego szpitala, doktora Josepha Pranga (Dabney Coleman). Jednakże dyrektor ten z czasem z natłoku różnych losowych zdarzeń zwariował (rozwód z żoną, strajk pielęgniarek, księgowy Oskar Katz (Hamilton Camp) który roztrwonił jego majątek i budżet szpitala na giełdzie). Nasuwa się samoistnie pytanie, kto przeprowadzi teraz tak skomplikowaną operację. Simonowi postanawia pomóc grupka jego przyjaciół (stażystów) oraz jeden z jego wykładowców doktor Oliver Ludwig (Harry Dean Stanton) wraz ze swoim asystentem Floydem Kurtzmannem (Saul Rubinek). Doktor Ludwik jest już starszym lekarzem i w dodatku alkoholikiem, w swoim długim życiu wykonał szereg różnego typu operacji, po wykonaniu których, żadnemu pacjentowi nie udało się przeżyć. Innym kolegą Simona jest doktor Phil Burns (Taylor Negron) stażysta pracujący na 3 etatach (sędzia sportowy, tancerz oraz stażysta miejskiego szpitala). Phil często jest nieprzytomny ze zmęczenia i w czasie stażu często zasypia w różnych miejscach szpitala, nawet na stojąco. Zauważa to dyrektor owego szpitala i bardzo mu się to nie podoba. Prosi Phila, aby dobrowolnie opuścił szpital i odszedł, jeżeli nie potrafi pogodzić pracy i stażu w szpitalu. Doktor Burns pochodzi z biednej rodziny i ma problemy ze spłatą kredytu zaciągniętego na studiach, więc uwodzi jedną z pielęgniarek Norine Sprockett (Pamela Reed), a następnie niepostrzeżenie wykrada jej klucz do szafki z narkotykami szpitala i tworzy dla siebie jego kopię. Z czasem Phil zaczyna już nałogowo kraść leki ze szpitala i sprzedawać je dilerowi narkotyków (Richard Dean Anderson), co w końcu zostało zauważone przez Norine, która wzywa policję. Innym stażystą jest doktor Bucky Devon (Ted McGinley), który umawia się z Julią (Crystal Bernard) – prostytutką. Doktor Bucky ma pewnego rodzaju rozterki moralne względem Julii, gdyż sam pochodzi z dobrej i katolickiej rodziny, a Julia wręcz przeciwnie. Ojciec Julii zamordował swoją żonę i obecnie odsiaduje swój wyrok w więzieniu. Doktor Devon jest zbulwersowany postawą Julii, która będąc z nim nie ma zamiaru zmieniać swojego dotychczasowego zajęcia. Jednym z najbliższych współpracowników Simona jest psychiatra doktor Walter Rist (Patrick Collins), który umawia się z Angelo Bonafetti (Hector Elizondo), gangsterem przebranym za kobietę dla niepoznaki. Angelo w przebraniu odwiedza w szpitalu ciężko chorego ojca Sala Bonafetti (Titos Vandis), szefa i głowę rodziny Bonafetti na którego został wydany wyrok śmierci przez trzy inne gangsterskie rodziny. Częste i długie rozmowy doktora Waltera Rista i „Angeli Bonafetti” doprowadzają do tego, iż gangster pierwszy raz w życiu się otwiera i zaczyna mówić o swoich problemach czy rozterkach życiowych. Angelo z czasem przechodzi pewnego rodzaju metamorfozę i zmienia swoje dotychczasowe życie. Choroba głowy rodziny Bonafettich jednak nie umyka uwadze innym gangsterskim rodziną. Z czasem w szpitalu pojawia się Malamud Callahan (Michael Richards) - zamachowiec na życie Sala Bonafetti ze zlecenia rodziny Gallentino. Malamud przychodzi o kulach do szpitala dla niepoznaki i zamierza wykonać swoje zlecenie. Jednakże na skutek pomyłki pielęgniarek gangster zostaje pomylony z innym bardzo chorym pacjentem. Malamud zostaje przewieziony na blok operacyjny, gdzie przechodzi szereg niepotrzebnych operacji, po których jego rekonwalescencja zaczyna ciągnąć się miesiącami. Pomyślnie wykonane operacje na Callahanie jednak nie doprowadzają do jego poddania się. Pomimo tego iż gangster jest ledwie żywy i przykuty do łóżka, to i tak planuje oraz wprowadza w życie coraz to nowsze zamachy na Sala Bonafettiego. Trójka pozostałych współpracowników Simona to anestezjolog lubiący puszczać bąki i nie mający pojęcia o leczeniu doktor Charles Litto (Kyle T. Heffner), ginekolog doktor Thurman Flicker (Rick Overton) oraz pediatra z Disneylandu doktor Milton Chamberlain (Gary Friedkin).

ODPOWIEDŹ
Wedle życzenia - życzę miłego oglądania - http://chomikuj.pl/wspaniale_malenstwo/Zakochani+m*c5*82odzi+lekarze+Young+docto rs+in+love+1982+PL+IVO

Trocinek czy moge i ja sie usmiechnac o ten film :) prosze wrzuc go kolejny raz na chomika

wrzucisz jeszcze raz na chomika? dziwna sprawa ale nigdzie nie ma tego filmu. nawet na dvd nie mozna juz kupic

ocenił(a) film na 10
mikebarczak

Co powiesz na to że mam ten film nagrany w TVP 1 na VHS i nawet oglądałem go w zeszłym tygodniu . Można by było film zgrać na DVD a dalej a dalej to wiadomo ; ) Pytanie czy jeszcze potrzebujesz ?

ocenił(a) film na 10
plugins

JA BARDZO POTRZEBUJĘ! Czy rzeczywiście masz możliwość przekazania jakoś tego filmu, nawet na DVD?

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 10
borczo

O rany ! no mam ten film na VHS długo mnie nie było ale od dziś powracam na filmweb więc nadal mogę pomóc !

ocenił(a) film na 10
plugins

A WIĘC BŁAGAM O POMOC! co zatem robimy? wolisz zgrać na chomika, czy masz inny pomysł? Ty rządzisz :)

ocenił(a) film na 10
borczo

Witaj . Mam taki pomysł znajdę osobę która zgra ten film z VHS na DVD a ja go następnie wrzucę w neta wystarczy że na piracie wystawie swój folder w którym będzie film . Ostatecznie dowiem sie jak dodać film na chomika i tak też uczynię :) Będę chciał na gwiazdkę sprawić ci przyjemność mam nadzieje że wyrobie czasowo .

ocenił(a) film na 10
plugins

Super! Byłbym wdzięczny :) jeżeli pojawią się jakieś koszta, to oczywiście je pokryję :)

ocenił(a) film na 10
borczo

A z jakiego jesteś miasta? Bo jeśli przypadkiem z tego samego, to możemy po prostu razem przegrać ten VHS i będę go miał fizycznie :)

plugins

posiadasz może jeszcze ten film? udało Ci się go zgrać?

mikebarczak

Podzieli się ktoś tym filmem ze mną?
Z góry dziękuję.
Mój email:
rob19781111@gmail.com

debesciak1978

Wygrzebałem VHS z dwoma filmami "Soul man" i właśnie "Młodzi zakochani lekarze" Nie ma to jak starzy lektorzy i wierne tłumaczenie dialogów. Niestety nie zgram tego na PC bo nie mam jak.

smoke_city

Zgłoś się do mnie na maila, to Ci zgram, jeśli jeszcze posiadasz tę kasetę.

debesciak1978

kasetę na pewno mam gdzieś zagrzebana w domu, ale jest.

smoke_city

Mój mail masz powyżej.
Napisz mi z jakiego zakątka kraju jesteś,
podam Ci adres na jaki masz wysłać i w ciągu jednego dnia
zgram kasetę i oczywiście zwrócę ją na adres podany przez Ciebie.
Bonusowo mogę Ci zrobić customa z tej ścieżki pod DVD, DVDRipa lub BluRay(jeśli wyszedł ten film).
Nie odpowiadaj mi już na forum, nie ma sensu zaśmiecać tematu.

ocenił(a) film na 10
debesciak1978

Jeżeli moglibyście uwzględnić mnie jakoś w tym planie, byłbym bardzo wdzięczny! Jest możliwość dostania jakiejś kopii?

mikebarczak

Witam, widziałam, że był temat "Zakochani młodzi lekarze". Szukam tego filmu od jakiś 15 lat ;) I trafiłam na tą konwersację... czy udało ci się zdobyć ten film i czy jest szansa żebyś się podzielił? Dziekuję

mikebarczak

Witam
Wrzuciłem ten film na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=Qre6dKEmTlw

krzysztofroz

Dzięki. Niestety jest to film z "superlektorem" i bardzo dużo traci. na szczęście jeszcze dużo tekstów pamiętam.
Jeżeli jednak ma ktoś ten film ze starym lektorem to nadal będę wdzięczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones