PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=868311}

Zagubiona dziewczyna: Hollywoodzka opowieść

Girl Lost: A Hollywood Story
5,2 687
ocen
5,2 10 1 687
Zagubiona dziewczyna: Hollywoodzka opowieść
powrót do forum filmu Zagubiona dziewczyna: Hollywoodzka opowieść

Jak to możliwe, że ten film ma tylko 5 gwiazdek? Czyżby dlatego, że nie jest to kolejna cukierkowa, słodka i wesoła historia ze szczęśliwym zakończeniem? Ten film jest dobitnie szczery, prawdziwy i pokazujący jak to tak naprawdę wygląda od kuchni. Jest dołujący, przygnębiający i po prostu mocny. Dwie główne bohaterki przeżywają dramaty życiowe. Najbardziej jest mi żal tej czarnej z dzieckiem. Uważam, że warto go zobaczyć.

ocenił(a) film na 3
EdytaKowalska

5 gwiazdek to i tak za dużo

ocenił(a) film na 3
EdytaKowalska

film jest bardzo słaby

ocenił(a) film na 9
marcin_lendzion

Jeśli tak oceniasz ten film to widocznie nie wgłębiłeś się w historię i oglądałeś go "jednym okiem" lub po prostu Twoje doświadczenie życiowe jest na tyle delikatne, że nie rozumiesz go. To jest dramat tych kobiet pokazujący życie od kulis. Może za jakiś czas gdy obejrzysz go ponownie to docenisz :)

ocenił(a) film na 6
EdytaKowalska

dałem 5 ale twój komentarz ruszył moje sumienie i dorzuciłem na 6

ocenił(a) film na 3
EdytaKowalska

Film jest słaby, bo aktorstwo jest denne, postacie nieciekawe i kiczowate, a historia stereotypowa i mdła.

ocenił(a) film na 3
EdytaKowalska

Film jest słaby, aktorstwo jest naprawdę kiepskie, laski wyglądają jakby się wygłupiały. No i średnio do mnie trafia temat świadomej prostytucji. Nikt tych kobiet nie zmuszał.

ocenił(a) film na 2
EdytaKowalska

Film jest przerysowany, i za jakkolwiek sensowny może go uznać tylko ktoś, kto wierzy w jakieś niestworzone historie o tabunach ludzi gotowych gw$łcić śpiącą dziwczynę, przy pierwszej lepszej okazji.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones