PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=11911}
6,6 566
ocen
6,6 10 1 566
Zad wielkiego wieloryba
powrót do forum filmu Zad wielkiego wieloryba

wydaje mi sei ze wlasnie w bardzo sztuczny sposob pokazuje obraz polskich narkomanow z lat 80..naprawde wszyscy byli nadwrazliwymi artystami, idiotycznie sie ubierajacymi)..no to chyba nie chodzil po prawdziwych ulicach, i nie widzial tych zasmrodzonych, zebrzacych ,mlodych ludzi ktorzy na glodzie ze strzykawkami atakowlai przechodzniow..to nie byla tylko rozowa bohema, ale rowniez brudne , szare zycie dokoloa-i dlatego uwzam , ze obraz jest nieprawdziwie pokazany,a zreszta puscie go w insttytucjach pomagajacych uzaleznionym-to chyba potraktuja to jaka komedie absurdu..

mironi

Tak się zastanawiam. Bo może faktycznie wszyscy żebrzący w tamtym okresie czy nawet w latach '90 to byli wrażliwi artyści/studenci.
W tamtych latach jak widziałem takich delikwentów nie zastanawiałem się nad tym. A dziś nie bardzo mam kogo zapytać, bo jak się kogoś znało to już wykitował, albo teraz jest szanowanym obywatelem i "nie pamięta" młodzieńczych lat.

mironi

W latach osiemdziesiątych nie było żadnych zebraków, a za namolność wobec przechodniów milicja zawijała na dołek.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones