PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=627420}

Zacznijmy od nowa

Begin Again
7,1 68 227
ocen
7,1 10 1 68227
6,2 20
ocen krytyków
Zacznijmy od nowa
powrót do forum filmu Zacznijmy od nowa

słabo niestety

ocenił(a) film na 3

film Once tego reżysera był naprawdę udany, głównie ze względu na aktorów naturszczyków i świetną
ścieżkę dźwiękową - był prawdziwy i naprawdę wzruszający. tutaj natomiast jedzie się po najbardziej
eksploatowanych schematach. Ruffalo dwoi się i troi żeby wpompować trochę autentyzmu w tę
lukrowaną bajeczkę, aż przykro patrzeć, bo to świetny aktor. to co powinno być atutem filmu - muzyka -
pogrąża go jeszcze bardziej. Jest wyjątkowo tandetna i nudna, jak głos Keiry Knightley. Do tego jeszcze
– to już bardziej osobiste wrażenie – wyjątkowo nie lubię brytyjskiego akcentu – a gdy słychać go obok
normalnie mówiących po angielsku ludzi, tortura jest spotęgowana.

francislionel

akcent brytyjski jest ok, ale rzeczywiście wokal w tych piosenkach jest marny, nie niesie ze sobą nic prawdziwego. jestem zaskoczona,że to ten sam reżyser...Once jest arcydziełem- historia, muzyka, aktorzy-wszystko.

ocenił(a) film na 3
Pestka_6

akcent brytyjski kiedyś był ok. teraz jest ohydny

francislionel

dziwny jest to fakt, nawet nie wiedziałam na początku,że to o brytyjski chodzi :D
to przynajmniej taką lekcję mam z filmu :D o!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones