PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34307}

Zacznijmy już dziś

Ça commence aujourd'hui
6,6 45
ocen
6,6 10 1 45
Zacznijmy już dziś
powrót do forum filmu Zacznijmy już dziś

ludzki heroizm

ocenił(a) film na 8

Przejmujące realistyczne francuskie kino. Reżyser z pełnym realizmem odwzorowuje życie, jego trudy, nadzieje szczęścia, koszmary. Pokazuje życie dzieci, których rodzice nie wiąża koniec z końcem i ,że takich ludzi jak główny bohater nam potrzeba - wrażliwych, aktywnych, bioracych sprawy w soje ręce. Ale nasz bohater nie jest przy tym heroiczny, tylko ludzki, zwyczajny z własnymi problemami rodzinnymi i zawodowymi.

Garfild

Całkowicie się zgadzam. Piękny i przejmujący film, z pewnością zasługuje na większą uwagę. Naprawdę zaimponowała mi postawa dyrektora- niesamowity człowiek! Pełen determinacji i zawodowej pasji a jednocześnie opiekuńczy i przyjazny wobec podopiecznych. Nie poddać się kiedy wokół tyle nieszczęścia, urzędniczej bezduszności i absurdów; nie załamać się w obliczu wiecznego braku funduszów, szarzyzny, biedy i niepowodzeń w życiu osobistym - to prawdziwy heroizm.

Szkoda, że film jest trudno dostępny w Polsce ( ja oglądałam np. wersję z ros. lektorem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones