PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115181}

Zachować twarz

Saving Face
7,0 1 599
ocen
7,0 10 1 1599
7,7 3
oceny krytyków
Zachować twarz
powrót do forum filmu Zachować twarz

Cudowny!

ocenił(a) film na 10

Jeden z najlepszych branżowych filmów jakie widziałam! Z pięknym przesłaniem, że nie liczy się ani płeć, ani wiek, każda miłość jest tak samo piękna jeśli jest prawdziwa. Brawa dla twórców!!!

ocenił(a) film na 10
labryska

zgadzam się - nie ma prawie koledii lesbijskich, a tu takie pozytywne zaskoczenie :)

labryska

Piękna miłość? Może ja nie rozumiem opisu filmu, ale to przecież matka i córka, do tego lesbijki... To jest patologia i nie ma w tym nic pięknego.

markac

OK, mój błąd ;) Te opisy są beznadziejne.

ocenił(a) film na 10
markac

chyba już to zauważyłeś, ale jeszcze sprostuję na wszelki wypadek dla innych - matka zakochuje się w młodszym od siebie mężczyźnie, a córka w kobiecie. Więc pokazane są dwa rodzaje trudnej, często niezrozumianej miłości. Matka i córka nie zakochują się w sobie nawzajem :P

labryska

Film jest piękny, można go oglądać kilka razy. Stawiam go w jednym szeregu z filmem. Gry Weselne.

ocenił(a) film na 8
labryska

bez urazy ale powinnaś przed taką informacją napisać SPOILER, to że matka zakochuje się w młodszym mężczyźnie, to zdradzenie zakończenia, niektórzy czytają wpisy zanim obejrzą film, żeby ocenić czy jest wart zobaczenia. A z oceną się zgadzam, świetna branżowa komedia romantyczna :)

ocenił(a) film na 9
labryska

Zdecydowanie popieram, film rewelacyjny, jeden z najlepszych z wątkiem branżowym i to nie tylko wśród komedii, idealnie wyważone proporcje.

kangaroo94

Prawda :D

kangaroo94

Właśnie skończyłem oglądać .....naprawdę super filmik :):):)

labryska

fajnie gdyby każdy Polak ateista czy katolik miał takie podejście jak Ty,też uważam,że miłośc nie ma płci i niech każdy zyje jak i z kim chcę bo co mi do tego :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones