PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652571}

Zabić, jak to łatwo powiedzieć

Killing Them Softly
5,9 28 388
ocen
5,9 10 1 28388
5,9 16
ocen krytyków
Zabić, jak to łatwo powiedzieć
powrót do forum filmu Zabić, jak to łatwo powiedzieć
ocenił(a) film na 7
tomek1973_2

a jak myślisz lepiej czekać na rolę w zajebistym filmie którą jego ludzie i tak mu załatwią ,czy zarobić kilka set tysięcy za marny według cb film i w tym samym czasie czekać na dobrą rolę którą i tak dostanie i zarobi jeszcze więcej no naprawdę ciekawe :)

użytkownik usunięty
devil817

Moim zdaniem film był rewelacyjny i Pitt był w nim rewelacyjny. Liczyłem może nawet na nominację do Oscara.

ocenił(a) film na 7

nie no może bez przesady film jest dobry i na pewno nie nudny jak piszę Tomek ale aż taki dobry to nie jest no ale są gusta i guściki :)

użytkownik usunięty
devil817

Wiesz, patrząc przez pryzmat tego, że Operacja Argo dostała Oscara, a w poprzednich latach nominowane były takie gnioty jak choćby Michael Clayton, Ludzie Honoru czy fatalni Spadkobiercy - takich filmów jakbym przejrzał jest wiele ... To na tle tych filmów "Zabić jak to łatwo powiedzieć" jest arcydziełem na miarę Ojca Chrzestnego;)

ocenił(a) film na 7

dlatego właśnie mówię że są różne gusta , a o tych Oscarach to szkoda gadać nie wiem na jakiej zasadzie oceniają te filmy ale nie raz takie buble dostają nagrody że głowa mała a Operacja Argo też dobry film no ale Oskar , no cóż , oceniają to bogate bubki i jak stwierdzą że film jest och ach no to w związku z tym że 80% ludzi nie ma swojego zdania i idą za tym co usłyszą że jest fajne czy modne no to masz takie opinie i nagrody :)

ocenił(a) film na 8

Ale film jest wolny i jest duzo dialogów, widocznie tak sie obecnie definiuje "nudę".

Polecam film, 8/10

ocenił(a) film na 7
tomek1973_2

Dobry film 7/10 jak dla kogoś za nudny to polecam szybcy i wściekli odc765 lub szklana pułapka 17

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones