PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652571}

Zabić, jak to łatwo powiedzieć

Killing Them Softly
5,9 28 388
ocen
5,9 10 1 28388
5,9 16
ocen krytyków
Zabić, jak to łatwo powiedzieć
powrót do forum filmu Zabić, jak to łatwo powiedzieć

Większość filmu to pitolenie o dupie Maryni. Z thrillerem to nie miało nic wspólnego.

użytkownik usunięty
gogger_pl

To pitolenie miało wywołać u widza napięcie, które zostało pomylone ze znużeniem, które w końcu wzięło górę.

ocenił(a) film na 9
gogger_pl

Thriller? Dla mnie to była świetna, prawie że komedia.

parys88

kwestia podejścia.. dla mnie ani świetna ani tym bardziej komedia raczej średniego lotu kino gangsterskie z elementami ala noir'u ..

ocenił(a) film na 5
800dpi

bez kitu film bardzo nudny dialogi męczyły ,męczyły strasznie męczyły.Jednak nawet jak sie ma w obsadzie wybitnego Brada P i jak mu sie podstawia takie beznadziejne dialogi to g..z tego wyjdzie . Film ogólnie fajnie kręcony widać pare fajnych zarysów . Np głupie wsiadanie do samochodu i trzaśnięcie drzwiami jak szybka faluje niby nic ,ale nie widziałem wcześniej czegoś podobnego + efekty zbrodni ,wybóch samochodu ,jakaś fabuła (niestety zmarnowana) pomysł fajny ,ale brak wykończenia.
Gdyby Tarantino to wzioł pokazałby jak się wprowadza dialog do filmu aby to współgrało .



5pkt

ocenił(a) film na 3
dunker

Popieram - totalna nuda. Niestety mnie nie udało się nie zasnąć (a może na szczęście zasnąłem).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones