PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698186}

Zabójcy bażantów

Fasandræberne
7,1 26 194
oceny
7,1 10 1 26194
5,2 4
oceny krytyków
Zabójcy bażantów
powrót do forum filmu Zabójcy bażantów

Niestety muszę popsuć trochę dobrą opinię tego filmu. Jest on co najwyżej przeciętny. Po dwudziestu minutach wiadomo, kto zabił, dalszy rozwój akcji jest do bólu przewidywalny. Postacie, zarówno detektywów jak i zabójców, są przerysowane. Moim zdaniem cały pomysł na film opiera się na brutalności i bezsensowności pokazywanych zbrodni, a to już w kinie nic nowego.

ocenił(a) film na 5
tringle

Podzielam opinię i ocenę.

ocenił(a) film na 5
lithis

podzielam opinie I ocene

użytkownik usunięty
wzrost36

Całkowicie się zgadzam. Fabuła to jakiś ponury żart, postaci narysowane kreską grubości pół metra. Podsumowując, bezpowrotna strata dwóch godzin.

tringle

Jedna uwaga. W tym filmie nie chodziło o to, by zgadnąć kto zabił, więc zarzut jest bezpodstawny.

ocenił(a) film na 7
agar71

Zgadza się , nie w tym rzecz aby rozwiązywać sprawę morderstwa z przed 20 lat tylko wczuć się w genialny klimat filmu . Plusem jeszcze jest gra aktorska . Ja kocham kryminały film mi się podobał. elo.

tringle

skoro wszystko tak przewidywalne to kto był 4 z napastników, bo byli ukazani Ditlev, Ulrik, Kirsten a ta 4 osoba? to był ten koleś co chciał upić Carla? czy to w ogóle wyjaśnili hm, oglądałam film w oryginale bez napisów i chyba mi umknęło

willemite

Był to oczywiście Bjarne.

ocenił(a) film na 7
tringle

Film taki sobie, książka do przyjęcia. Niemniej pan Nikolaj Lie Kaas jakoś mi do Carla nie pasuje. Taki... yy, dupowaty wyraz twarzy...

ocenił(a) film na 8
tringle

Film ma swoje plusy i minusy .. według mnie na minus zasługują:
- płytkie charaktery detektywów .. nie potrafią zaskoczyć ... - za szybko poznajemy cały zarys historii
Poza tym to same plusy ... klimat, scenografia, mega wciągająca historia zbrodni sprzed lat.. .. tylko dziwi mnie, że nikt nie powiązał niedzielnych zbrodni bachorów w pedalskich maseczkach ze szkołą z internatem ...

tringle

Dla wiekszosci "znawcow", wystarczy ze nie jest mamerykanski!

ocenił(a) film na 5
tringle

Mam identyczne zdanie

ocenił(a) film na 5
tringle

Widziałem już Kartotekę 64 i Kobietę w klatce i właśnie Zabójcy bażantów wg mnie najsłabszy. Nie trzyma tak w napięciu, przerysowany, szczytem było kiedy nasz bezdomna ucieka z aresztu i mgnieniu oka śpieszy ratować naszego detektywa.
Generalnie polecam te filmy, ale popadają w pewien schemat i stają się zbyt podobne do siebie.

ocenił(a) film na 4
tringle

Zgadza się. Przerysowany. Postać głównego bohatera niemożliwa do polubienia, nie można go nawet cenić za profesjonalizm, bo tego nie ma za grosz. Jego partner trochę nadrabia swoją empatią, ale nie jest to wystarczające. W zasadzie każda postać w tym filmie poza Assadem jest obrzydliwa.
Nie polecam, stracony czas.

ocenił(a) film na 9
kirake

A dlaczego główny bohater ma się dać lubić? To jakieś trendy? Z drugiej strony jest to trudny charakter- rozsypane małżeństwo, problemy z relacjami ojcec-syn, ciężko ranny na służbie, strata kolegów. To nie Bad Boys gdzie gliniarze to fajne chłopaki

ocenił(a) film na 9
tringle

Przeszkadza wiadomość że wiadomo kto zabił? Sory ale taki schemat jest także w serialu Colombo i kilku innych. Cała zabawa polega na tym jak detektywi mozolnie do tego dochodzą.

ocenił(a) film na 5
tringle

Dokladnie.Pełno scen które były żałosne wręcz jak ta w, której uciekła z aresztu. Średniak

whiteheart94

Ogólnie postać Kristen jest dość niespójna. Potrafi się zmienić w perfekcyjną zabójczynię na miarę Nikity Bessona a za chwilę jest znowuż śliniącą się menelką z spierzchniętymi ustami. Nie chodzi mi o jej umiejętności przetrwania tylko o to, że jest w stanie uchodzić za luxury girl w nocnym klubie a za chwilę znów wygląda jakby od tygodnia spała w śmietniku. Jej wtórna abnegacja nie ma uzasadnienia w fabule filmu.

ocenił(a) film na 9
tringle

A co ty mogłeś popsuć? Nie przeceniają się.

ocenił(a) film na 9
tringle

I jeszcze jedno: to nie twoja wina, że jesteś ograniczony intelektualnie w stopniu średnim ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones