PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=132531}
7,4 310
ocen
7,4 10 1 310

Zabójca naszej matki
powrót do forum filmu Zabójca naszej matki

Nienawidzę...

ocenił(a) film na 7

Nienawidzę tego filmu głównie z jednego powodu - zakończenia.

Uwaga, SPOILER!


Oglądałam ten film dosyć dawno, ale do dzisiaj pamiętam scenę z młotkiem. Płakałam chyba z 10 minut. Jeszcze nigdy na żadnym filmie tak się nie popłakałam.

ocenił(a) film na 10
amelia000

Najgorsze,że to sie wydarzyło naprawdę, a w zeszłym roku młodsza córka Anne Douglas popełniła samobójstwo:(

HollyShannen19

Hej właśnie oglądam ten film i jest świetny chociaż bardzo smutny i na faktach to straszne że to wszystko wydarzyło się na prawdę. Mam pytanie o to samobójstwo młodszej córki Anne Douglas nigdzie nie znalazłam informacji o tym i o którą córkę chodzi o Alex? Jeśli to możliwe proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 10
Elena81

Nie, nie Alex. Annie. Alex była starsza. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
amelia000

u mnie na odwrót odczułem ulgę jak ją w końcu zabił, skończyło się szykanowanie i nastąpiło to o czym mówił tytuł filmu ufffff

ocenił(a) film na 10
bosikxxx

Ulgę? Aha.. Przy tej scenie towarzyszy mi zawsze wiele emocji ale ulga nigdy nie przyszłaby mi do głowy...

ocenił(a) film na 5
HollyShannen19

film przerysowany, postacie nie do końca naturalne... tytuł mówi nam o tym że ona zginie więc zero zaskoczenia czy jakieś niepewności... przez cały film śledzimy losy kobiety która ma problem z instynktem samozachowawczym i ciągle wraca do swojego kata...

ocenił(a) film na 4
amelia000

Widocznie mało widziałaś...
Po pierwsze nie należy się podniecać, że to taka niesamowicie prawdziwa historia bo sami dopowiadają, że wiele postaci i wątków zostało wymyślonych dla nadania dramaturgii.
Po drugie nie mogę zrozumieć, jak można być tak bezmyślną kobietą i naprawdę jedyne co mi się nasuwa na myśl to hasło "sama sobie winna"...
Dla mnie film kiepski

ocenił(a) film na 10
Petusinka

Widziałam niejedno, dziękuję. Niektóre wątki pewnie były fikcyjne ale ten,że facet zabił ją młotkiem był jak najbardziej prawdziwy. I w rzeczywistości jej córeczka była świadkiem ataku. W filmie przedstawili to bardziej łagodnie tzn, że mała spała.

ocenił(a) film na 5
HollyShannen19

no ale my oceniamy film a nie historię... historia dramatyczna, smutna itd ale film wrażenia na mnie nie zrobił....

ocenił(a) film na 10
HollyShannen19

Poza tym nie nazwałabym tego bezmyślnością. Ona nie wróciła do niego, bo taki miała kaprys. Panicznie bała się o swoją córkę. Zresztą wszyscy doradzalijej powrót, nawet adwokat - bardzo ,,mądry" swoją drogą. Jej błędem było to, że wyszła za niego tak szybko. Szkoda,że zapłaciła za niego tak wysoka cenę.

ocenił(a) film na 4
HollyShannen19

Nie pisałam do Ciebie tylko do amelii.
Film ma być dobry, ciekawy, wciągający itd nie dlatego, że poczytam sobie co wydarzyło się naprawdę, ale dlatego, że ktoś go nieźle nakręci i przekaże dobrze całą historię... Obejrzałam i stwierdzam, że historia przedstawiona w filmie mnie nie rusza, nie wzrusza, nie przeraża... to, że facet zabił żone młotkiem nie jest dla mnie czymś o czym słysze pierwszy raz w życiu - świat taki już jest i jedyne co jeszcze mnie dziwi to to, że ludzie sami sie pod takie młotki podkładają...

ocenił(a) film na 10
Petusinka

O gustach sie nie dyskutuje:). Mnie się bardzo podobał i wciąga mnie za każdym razem tak samo, choc dobrze wiem co będzie dalej. Tobie akurat sie nie spodobał. Ok. Świat byłby nudny, gdyby wszystkim podobało sie to samo. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Petusinka

Tak, wtedy akurat mało widziałam, bo miałam z 10, 11 czy 12 lat, gdy to oglądałam.

Mam sentyment i dlatego oceniłam na 9/10

ocenił(a) film na 7
amelia000

oceniłam 9/10 * (opcja edytuj nie działa)

Petusinka

film się może nie podobać, fakt, ale nigdy nie zrozumiem jak o ofiarach przemocy można mówić, że są same sobie winne, właśnie przez takie rozumowanie wiele osób się do tego nie przyznaje i boi się prosić o pomoc.

ocenił(a) film na 10
idiotka_3

Popieram

ocenił(a) film na 8
idiotka_3

Dokładnie
A najlepsza w tym filmie według mnie była Holly Marie Combs taka zawzięta ja też na jej miejscu miałabym ochote go zabić
pozdrawiam ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones