PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206077}

Za dziesięć dwunasta

Ten 'til Noon
5,9 40
ocen
5,9 10 1 40
Za dziesięć dwunasta
powrót do forum filmu Za dziesięć dwunasta

Fabuła - niedobra. Dialogi - bardzo niedobre dialogi. Wszystko co dobrego mogliście słyszeć o tym filmie - nieprawda. Oczekiwać należy więcej, niż sztywne, płaskie postaci, absolutny brak błyskotliwości i głupi żart. Co z tego, że więcej bohaterów niż w "Przekręcie". Tego filmu nie da się nawet oceniać w tej samej skali, choć niby ten sam gatunek.
Jeśli przez przypadek widzieliście ten film, należy zapisać sobie nazwisko reżysera i otoczyć je czarem voodoo. Polecam nie ten film.

ocenił(a) film na 1
prezes_24

Twierdze dokładnie to samo, film to chała.

Adambera

szkoda, bo z opisu zapowiada się fajnie...

ocenił(a) film na 9
prezes_24

Twierdzę zupełnie coś innego bardzo dobry film, bardzo dobra fabuła, bardzo dobre dialogi i gra aktorska. Dawno nie widziałem tak dobrego filmu w tv. I dawno sie tak nie smiałem.

ocenił(a) film na 9
prezes_24

Według mnie film był bardzo dobry.
Zacząłem oglądać w tv i wciągnął mnie od samego początku.
Nie jest to może arcydzieło, ale zasługuje na uwagę.
Ogólnie polecam.

prezes_24

Pomysł na film wydaje się ciekawy, niestety z realizacją gorzej. Aktorstwo jest bardzo nierówne, niektórzy grają nieźle, inni tragicznie. No i scenariusz zaczyna się nieźle, końcówka może być nawet trochę zaskakująca, ale sam finał jakby już autorzy nie mieli pomysłu jak film zakończyć, a szkoda... Ogólnie jeśli ktoś ma akurat wolny czas można obejrzeć, ale jeśli macie co innego do roboty to nawet nie zawracajcie sobie tym filmem głowy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones