PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=395641}

Załoga G

G-Force
6,1 25 456
ocen
6,1 10 1 25456
Załoga G
powrót do forum filmu Załoga G

Beznadzieja!

ocenił(a) film na 1

Nuda, nuda i jeszcze raz nuda! No może niektóre scenki były fajne ale było ich maluśko. Gdy byłam w kinie myślałam w pewnych momentach że usnę. Nie polecam. Oczywiście 1

ocenił(a) film na 7
KaroLa_O_o

1? no cóż powstrzymam się od komentarza ... jedyne co powiem, że pewnie twoja skala dziewczynko mieści się między dobry a zły czyli 1 - zły, a 10 - dobry ... i nigdy pewnie innej oceny nie użyłaś lub jesteś tak ograniczona by się zastanowić na jaką ocene ten film zasługuje ...

ocenił(a) film na 7
Slighty_2

btw. no tak ... czego się spodziewać po kimś kto ma w ulubionych Hane Montane czy jak ten badziew sie pisze.

KaroLa_O_o

dziecko to idz na harrego potera chociaz mysle ze jak dla ciebie to za trudny film :/ radze wybrac sie do szkoly!

ocenił(a) film na 6
KaroLa_O_o

sama jesteś beznadziejna jak i twoje ulubione filmy m jak miłość itp lepiej oglądaj te seriale i nie oceniaj innych filmów

korzycha

m jak milosc pacanie a gdzie ty to u mnie widzisz przyglupie :/ ja nawet nie mieszkam w polsce wiec jak mam to ogladac.

KaroLa_O_o

Jak nie podobał ci się ten film to nie oglądaj! Po co ty musisz surowo oceniać i wpisywać ten komentarz? Ja powiem, że ten film jest bardzo dobry! Ale nie tak bardzo dobry, lecz przeciętny! Takie moje zdanie!

ocenił(a) film na 4
davis3

"Jak nie podobał ci się ten film to nie oglądaj!"

TEKST ROKU : D

Jeśli chcesz się negatywnie wypowiedzieć o filmie, w żadnym wypadku go nie oglądaj!

ocenił(a) film na 3
KaroLa_O_o

1 to za mocna ocena ale nieokreślenie NIEPOROZUMIENIA - jak najbardziej pasuje do tego gniotu.

Jak społeczeństwo ma być normalne, skoro faszerują je takim syfem!

ocenił(a) film na 8
KaroLa_O_o

Film jest bardzo dobry, śmieszne dialogi, niebanalna fabula, dobra akcja, swietna grafika itd. Niewiem dlaczego takie slabe oceny są dla tego filmu. Ode mnie mocne 8/10 bo moze na 9 to trzoszeczke czegoś jeszcze brakowalo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones