PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653879}
6,3 1 970
ocen
6,3 10 1 1970
Z rubryki kryminalnej: Dożywocie
powrót do forum filmu Z rubryki kryminalnej: Dożywocie

W tym filmie jak dla mnie już na samym początku jest wyraźnie zasugerowane że ta osoba która jest
podejrzana o zbrodnie nią nie jest za to najprawdopodobniej ktoś inny kto był w mieszkaniu zabił
policjanta. Niestety taki kryminał mnie nie rajcuje bo zwyczajnie wiem za wiele.
Gra aktorska poprawna. Muzyka poprawna. Wszystko poprawnie ale na ocenę 4. Nie wiem skąd ta
wysoka ocena na 6 .

ocenił(a) film na 6
armarange

Nie był za bardzo rozbudowany, nie było wiele postaci, nie było dużej ilości podejrzanych. W dzisiejszych czasach, w których ludzie mają problem ze zrozumieniem "Incepcji" czy "Efektu motyla" było to wręcz pożądane. Bardzo rozbudowany kryminał dostałby od razu łatkę "Nudny". Jak ktoś nie rozumie o co chodzi w filmie to od razu po nim jedzie. Wiele osób jest na poziomie "American pie" czy "Legalnej blondynki". Powyższy tekst nie jest wymierzony w ciebie ofc.

ocenił(a) film na 4
mizak81

Możliwe że masz rację. No ale niezależnie od tego że rozbudowany kryminał dostalby łatkę "nudny" to ja wolę te nudne albo nawet proste za to ze świetną grą aktorską ( tu jest poprawnie ) , świetnymi scenami "akcji" ( tak w kryminale są również możliwe ) , świetną muzyką itd.
Ten film jak dla mnie to poziom serialu telewizyjnego klasy B dla niezbyt wymagającej widowni, ale trzymający pewien poziom więc nie zasługujący na ocenę poniżej 4 . Co do Incepcji to bardzo dobry film ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones