PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=720710}

Z innego świata

Mal de pierres
6,7 4 223
oceny
6,7 10 1 4223
5,0 3
oceny krytyków
Z innego świata
powrót do forum filmu Z innego świata

dawno nie widziałam tak skopanego filmu jeśli chodzi o realizację, miało być romantycznie i melodramatycznie, a film się dłużył i nudził pomimo pięknych zdjęć, jednak to co uratowało ten film to moment wtajemniczenia widza (fakt, przy samej końcówce, ale jednak), ten wstrząs emocjonalny, gdy widz załapuje po 1h pytania samego siebie, ale o co chodzi - jest ona psychiczna czy nie? i zaczyna rozumieć tytuł "Z innego świata"..., przez to jest to ten film jest piękny, ale jeden z najtrudniejszych filmów o miłości w ogóle, który widziałam.

ocenił(a) film na 8
nextdooralice

Zgadzam się, też mnie ten film nudził momentami a mimo wszystko bardzo mi się spodobał. I dla tych pięknych zdjęć oraz genialnej Marion chętnie zobaczę go jeszcze raz. O ile gdziekolwiek po świętach będzie wyświetlany, chyba nie cieszy się popularnością.

nextdooralice

Marion Cotillard, wręczyłabym Oscara z miejsca za tę rolę. Co do filmu, jako całości, muszę przyznać, rozwalił mnie doszczętnie; końcówka filmu zdecydowanie najbardziej - wymowna i przepięknie zamykająca całość. I poza tylko małymi, drobnymi sprawami, co do których miałabym wątpliwość, film ten mnie absolutnie zachwycił. Po pierwsze, scenariusz, po drugie, sam rys charakterologiczny postaci. A ponadto, przepiękne kadry i ujęcia. Muzyka w filmie jest naprawdę wyjątkowa, bardzo wzruszająca w samej już konćowce filmu, jest przepięknym dopełnieniem całości. Pięknie kończy tę opowieść.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones