PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=782923}

Zły Samarytanin

Bad Samaritan
6,5 12 387
ocen
6,5 10 1 12387
Zły Samarytanin
powrót do forum filmu Zły Samarytanin

Niby wszystko dobrze zrobione, ale cały film jest strasznie wkurzający i nie potrafię powiedzieć dlaczego. Może to wina obsady - niewłaściwi aktorzy w niewłaściwych obsadach. A może po prostu aktorzy nie potrafią zagrać postaci, które im przypisano. Starają się, ale nie wypadają w pełni wiarygodnie i to jest takie irytujące.
Tak czy owak podobnych filmów jest na pęczki i może drażni mnie po prosty wtórność fabuły.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

Może dlatego, że postacie (Oprócz tego złego) były debilami. Przez ich głupotę aż się cały gotowałem w środku. David Tennant to jedyny plus w tym filmie, a tak to taki se średniak

ocenił(a) film na 6
_AnToS_

Czarny charakter daje rade, ale główny bohater jest niemiłosiernie irytujący- do tego stopnia, że zacząłem od połowy filmu kibicować psychopacie.

ocenił(a) film na 4
cyfrowy_baron

Wiem o czym mówisz, trudno to określić ale sposób nakręcenia tego filmu jest specyficzny, psuje wszystko. Wiele takich filmów jest wszystkie do siebie podobne nie jeśli chodzi o fabułę tylko o styl kręcenia.

ocenił(a) film na 3
cyfrowy_baron

Do tego nieziemsko odstręczające powierzchowności panów bohaterów

ocenił(a) film na 4
cyfrowy_baron

Przede wszystkim jest dużo błędów albo naciągania fabuły pod kątem logicznym. Zmora wielu thrillerów.

ocenił(a) film na 7
cyfrowy_baron

jeśli chcesz obejrzeć "wkurzający film" to polecam "NIEOSZLIFOWANE DIAMENTY". Po tym perspektywa się zmienia.

ocenił(a) film na 6
cyfrowy_baron

ano muzyka nie pasuje do obrazu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones