PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12056}

Złote dziecko

The Golden Child
6,1 23 615
ocen
6,1 10 1 23615
6,2 5
ocen krytyków
Złote dziecko
powrót do forum filmu Złote dziecko

Nie cierpie gry aktorskiej jaką prezentuje Murphy i może właśnie dlatego (nieobiektywnie) film mi się nie podoba , uważam że to jest filmik dla dzieciaków które przyjmują wszystko bezkrytycznie !!

Patt

ej nie przesadzaj
Co jak co ale film było dobry ;] wcale nie do 15 :P pozatym ehhh :D co to za skala że do 15 ... wogle to film był troche dziwny ale nie skreślaj go odrazu może komuś siępodobał :)

Kei

..........
nie twierdzę że komus się nie podoba ....... ja jednak do tych osób nie nalezę;
co do skali do 15 lat :D - za moich czasów jak się mialo więcej szło się do szkoły średniej (teraz to jest troszkę chyba inaczej) .......

Patt

To jest film dla 12 - 15 latków, co nie musi znaczyć, że jest zły. Dzieciaki też nie są takie bezkrytyczne, np. mnie w dzieciństwie strasznie irytowała Majka Jeżowska :)
Film ma wartość sentymentalną, byłem na nim właśnie w dzieciństwie, wtedy film amerykański widziało się ze dwa razy na miesiąc, dlatego wielu wspomina go mile.

Patt


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

kotbury

To prawda, szczególnie ciekawi są tacy którzy odp na komentarz sprzed prawie 20 lat ;)))

ocenił(a) film na 10
Patt

Nie wiem, co możesz mieć do Murphy'ego.
Jak dla mnie jest genialnym aktorem i ma ogromny talent.
Wkurzają mnie ludzie, którzy oceniają kogoś, chociaż tak naprawdę gó.wno w tym temacie wiedzą.

ItsJustMe

Mi się film podoba, ze względu na to, że mam do niego sentyment z dzieciństwa. Eddie Murphy też podoba mi się w kilku rolach.Nie mniej jednak jeśli koledze wyżej nie przypadł do gustu to miał do tego pełne prawo. Dlatego mi się na przykład nie podoba Twoja postawa : "Wkurzają mnie ludzie, którzy oceniają kogoś, chociaż tak naprawdę gó.wno w tym temacie wiedzą." Jeśli chodzi o ocenianie filmów i ludzi to akurat każdy z nas bardzo wiele w temacie wie, przecież każdy ma prawo do swojej oceny.

ocenił(a) film na 10
ddrummer

jesli Murphy byłby kiepskim aktorem, nie zaszedłby tak daleko. więc wychodzi na to, że autor tematu nie może mieć zbyt dużego pojęcia w tym temacie.
poza tym, skąd ta pewność, że "każdy z nas wiele w tym temacie wie"?

i jeszcze jedna uwaga. filmy mogę oceniać, ale nie ludzi. tak jak powiedział Tupac Shakur "Only God can judge me". i ja się z tym w pełni zgadzam.

pozdro

ItsJustMe

Kolega nie napisał, że Eddie Murphy jest do dupy aktorem tylko, że jemu akurat to się nie podoba. Mi też nie podoba się wielu aktorów, których inni uważają za geniuszy Aktorskiej profesji...I czy wychodzi na to, że się nie znam bo nie lubię Brada Pitta ?? żenada

ItsJustMe

Patt wyraźnie napisał, że ocenia "nieobiektywnie" Murphy jest aktorem bardzo ekstrawertycznym, i naprawdę nie każdemu musi się podobać - myślę, że czasem może nawet w...urwiać. Choć ja akurat jakoś go lubię, to z całą pewnością bardzo dobry aktor komediowy - z wyraźnym własnym stylem, aż do granic zmanierowania.

ocenił(a) film na 5
Patt

Zgadzam się, że jest to film dla dzieciaków bardziej i ewentualnie nastolatków, kiedyś oglądając po raz pierwszy mi się nawet podobał ale jak ostatnio widziałem to trochę czułem się zażenowany oglądając to. Wciąż sądziłem że to spoko film ale jednak z upływem lat jest już coraz mniej fajny :P

mk34


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 7
Patt

Film spoko-wlasnie leci w TVN-mam do niego sentyment bo ogladalem go ostatnio jak mialem 10 lat czyli bardzo dawno:P....A jesli chodzi o przedzial wiekowy to sam niewiem bo Murphy co raz to shit'uje i kiss my ass'uje,kobitka za parawanem jara szlugi (albo cos innego:) a Eddie wspomnial nawet ,ze zwiniety scroll wyglada ja duzy joint .Dla dzieci dobrego przykladu niewiele w tym filmie...hehehe
Tak poza tym to Eddie dobrze gra-jest smieszny, a raczej byl bo od wielu lat juz jest wypalony .....
pozdro

ocenił(a) film na 7
NastyMosquito

Masz racje da sie ten film oglądać
Oby słońce zawsze oswietlało Ci drogę a Twój wielbłąd kąpał się w mleku

ocenił(a) film na 9
NastyMosquito

no i ten potwór w którego zmienia się Charles Dance! do pary z Buką

Patt


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones