PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12056}

Złote dziecko

The Golden Child
6,1 23 613
ocen
6,1 10 1 23613
6,2 5
ocen krytyków
Złote dziecko
powrót do forum filmu Złote dziecko

Szukam tytułu filmu z lat 80-tych, bardzo podobnego do "Złotego dziecka". Jedyne co pamiętam (film widziałem tylko raz na VHS-ie), że jego akcja też działa się w Himalajach, był tam mały mnich o potężnych mocach, który strzegł jakiegoś starożytnego artefaktu czy czegoś tam, byli też źli przybysze z innej planety a na końcu filmu olbrzymi statek kosmiczny w kształcie gigantycznego CHIŃSKIEGO SMOKA wyłonił się z gór i poleciał ku niebiosom...:)

Mam nadzieję, że ktoś kojarzy ten film. Będę wdzięczny za podanie jego tytułu.

Z góry dziękuje.

ash_williams85

dowiedziales sie co to za film?


za krótki <br/>

ocenił(a) film na 8
ash_williams85

Wydaje mi się, że masz na myśli film produkcji rodem z Hong Kongu pt. "Legenda o złotej perle". Nic innego nie przychodzi mi na myśl. Z tego co pamiętam ten film powstał właśnie w latach 80-tych.

Noane

Dzięki za poprawienie Noane i dzięki caleb_83 za tytuł.

ash_williams85

byl jeszcze podobny film z Jacki Chanem
co Jacki chronil mlodego budde, on byl zamkniety w klatce,
a na koncu filmu mlody budda zlitowal sie nad kolesiem ktory go scigal i chcial zabic i w szczelinie ziemi w ktora tamten zpadl(do piekla) spuscil mu pajaka na pajeczynie i na tej pajeczynie chcial go wyciagnac,ale i tak sie zerwala bo tamten sie wiercil...tylko tyle pamietam z tego filmu...
mam nadzieje ze nic nie pomieszalem;/// kojarzy ktos ??

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones