PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12056}

Złote dziecko

The Golden Child
6,1 23 607
ocen
6,1 10 1 23607
6,2 5
ocen krytyków
Złote dziecko
powrót do forum filmu Złote dziecko

Myślę, że docenić jej kunszt potrafią tylko dzieciaki, które w momencie emitowania jej w TV mialy po kilkanascie lat :) Ja czuje do niej ogromny sentyment. Ulubiona scena to jak dzieciak zamiania puszke w tanczacego ludzika i oczywiscie: A A A Aj want the knife.
Pleeeeeease :D

ocenił(a) film na 5
zabijanka

Ja oglądałem to w przedszkolu i był to wtedy dla mnie bardziej horror sensacyjny niż komedia. Scena przemiany głównego złego w latajacego demona przerażajaca;)

ocenił(a) film na 6
zarptak

W Robocopie 2 były gorsze sceny :)

ocenił(a) film na 8
zabijanka

Również wspominam film z wielkim sentymentem. Jak byłem dzieciakiem widziałem go chyba z 10 razy. Później już chyba nigdy, ale pewnie kiedyś się skuszę ;)

ocenił(a) film na 9
malin_00

Podpisuje się pod wszystkim wyżej :)

ocenił(a) film na 8
chcekrakersa

taak! ja siedzialam za fotelem i udawalam, ze nie patrze na straszne sceny! :D
jakos tak bezpieczniej bylo... ;)

niaszka

Haha dobra taktyka, sam tak często robiłem. :-)

ocenił(a) film na 9
zabijanka

Jak miałem chyba 5 lub 6 lat to byłem na tym z matką w kinie :) to również mój jeden z ''TYCH'' filmów, ale zawsze się bałem jak ten zły się przemienił w tego demona i na końcu w tych ruinach walczył z Eddim :) to była masakra !!! Kult !!!!

zabijanka

Oglądałam chyba z dwadzieścia raz, miałam na kasecie;)

ocenił(a) film na 8
patsypool

to ja chyba z 21:D

zabijanka

There is no floor!

zabijanka

zgadzam się, gdy byłem młodszy i ten film akurat był w telewizji... mimo tego, że faktycznie dzisiaj ten film nie jest na zbyt wysokim poziomie, to sentyment do niego pozostał ;)

ocenił(a) film na 5
zabijanka

Dokładnie, lata 80te, VHS. Film raczej do szufladki " miłe wspomnienia" :)

zabijanka

w telewizji haha ja to widziałem w kinie :0

zabijanka

dokładnie! film z czasów przedszkolnych. pamiętam, że traktowałam go jako horror a nie komedię:)

zabijanka

I dlatego, już jako dorosły człowiek oceniłeś ten film na 8 ??? Pomyślałeś może o wartości takiej oceny dla kogoś spoza grupy "bycia przedszkolakiem, kiedy szło Złote Dziecko"?
Gratuluję, jeśli znalazłeś tu na tym forum swoich kolegów i koleżanki z przedszkola" ale FW to coś więcej, to bardzo naukowa encyklopedia wiedzy o filmach.
Dlatego, na przyszłość, bardzo Cię proszę: zabierając głoś na FW, zachowuj się dorośle.

voleon

Zrobiłeś dokładnie to samo jeśli chodzi o film "Goonies" więc co się czepiasz?Poza tym co w tym złego?Kto mu zabroni dać i 10?Ludzie na siłę szukają problemów tam gdzie ich nie ma...

zabijanka

Oj tak!!! Próbowałam odnaleźć ten fragment (o puszkę chodzi) w necie i nie mogłam. Wie ktoś gdzie go znaleźć?

kobra2411

https://youtu.be/s6vUCGhn1hU?si=1_NFAe0bKy2EWORO

zabijanka

Ja się urodziłem po premierze i doceniam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones