PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98724}

Złodzieje fortuny

Thieves of Fortune
5,7 15
ocen
5,7 10 1 15

Złodzieje fortuny
powrót do forum filmu Złodzieje fortuny

VHS BEST FILM - THE CHAMELEON - ukazał sięw 1992r.
po za tym film jest z 1989, a nie jak podaje FW 1990.

michael_69

masz możliwość żeby udostepnc ten film ???

tiger29

już nie.

michael_69

a wogle posiadasz jakieś filmy VHS ???

tiger29

nie zbieram vhs'ów,
skończyłem z tym tematem gdzieś około 2000r, męczyłem się z tym od 1986r, co po nie które zdygitalizowałem a kasety poszły na śmietnik.... vhs to masakra....
tego filmu nie miałem osobiście ale w wypożyczalni w której pracowałem była taka kaseta, filmu nie oglądałem ale przykuła mnie okładka, stara zasada im bardziej "podrasowana" okładka tym bardziej film badziewny.... zresztą to działa do dziś tylko że w innej formie....

michael_69

a nie zgrywales VHS na plyty może szukalem kilka pozycji filmowych ???

tiger29

raczej nie wiele....

michael_69

a jakieś tyt pamietasz

tiger29

wszystkich filmów mam około 10.000, więc raczej nie.....

michael_69

a masz może coś takiego jak niesmiertelny 1,2,3 VHS niesmiertelny powrot VHS oraz czerwona sonja VHS

tiger29

nie, ja nie zbieram jak to nazywacie "kultowe" ścieżki z vhs.ów - mam te filmy jak i pozostałe na DVD i ze ścieżkami najmniej w stereo /w prawdziwym stereo/, chyba że nie ma takowej ścieżki wtedy /z bólem/ z kasety które jest zazwyczaj w mono, w 2.0 ale w mono.... i zazwyczaj w tych vhsach lektor to katastrofa, tłumaczy jak chce lub ile chce - było to powodowane oszczędnością "za słowa"....
no i jakość tych ścieżek /dźwiękowo/.... może i np. kaseta w 1995r była ok, ale zgrywana po wielu, wielu odtworzeniach....




michael_69

ps. te kasety które wypisałeś nie jest trudno zdobyć...

michael_69

trochę trudno zdobyc

tiger29

no, co ty... na giełdzie widziałem po 3-5zł a red sonie za 2zeta...

na chomiu szukałeś?

michael_69

a moglbys kupić tą red sonje na VHS dalo by rade bym odkupil od ciebie ???

tiger29

nie wybieram się, nie mam czasu....
ello troszkę wysiłku :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones