PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=850911}

Złość

Furie
5,0 1 083
oceny
5,0 10 1 1083
Złość
powrót do forum filmu Złość

zakończenie

ocenił(a) film na 5

sama nie wiem co myśleć o tym filmie... na pewno temat jest ciekawy, ale to zakończenie...? że co? że wieśniak miał rację? że przemoc przemocą? i że ta żona faktycznie jak zobaczyła w nim człowieka zdolnego do agresji to jej libido wróciło?

ocenił(a) film na 5
_asica

Też tego nie rozumiem. Tymbardziej, że niby oparty na faktach. Imiona zmienili ze względu na ofiary ale bzykanko po bestialskich morderstwach to już na miejscu? Twórcy chyba się zakręcili w swoich założeniach no i bardzo chcieli pokazać piękną aktorkę nago...

ocenił(a) film na 6
_asica

No, a nie jest tak, że kobiety wolą brutali? Męskich facetów? Dobry i ciepły gość jest wielbiony chwilę. A później go zdradzają.

ocenił(a) film na 6
_asica

weź wyluzuj, to nadal film . Przesłanie to nie przemoc przemocą, według mnie jest tu duzo metafor. Odzyskanie domu można rozumieć bardzo szeroko, zauważcie ze oni już przeć przyjazdem Mikiego do domu sie pogodzili w kamperze i mieli sie pocałować co przeczy waszej tezie niejako. W sumie nie wiem czy to tski element element ten seks. Film posiada duzo błędów logicznychch i przyczynowo skutkowych, mimo wezystko oglsda sie go dobrze i zmusza do myślenia

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones