PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378102}

Zęby

Teeth
3,9 11 248
ocen
3,9 10 1 11248
4,8 4
oceny krytyków
Zęby
powrót do forum filmu Zęby

Oglądanie tego filmu przez mojego chłopaka było dla niego bardzo traumatycznym przeżyciem, więc szukam podobnych filmów by go nimi torturować :) Jeśli znacie podobne filmy, byłabym wdzięczna za pomoc :)

ocenił(a) film na 5
karola0100

A co, Staszek szybki jest?

karola0100

Zabójcze Ciało

użytkownik usunięty
karola0100

Może Hard Candy...?

karola0100

eeee to może ,,Kiedy kobiety miały ogony"..(,,Quando le donne avevano la coda")

korajus

Kiler Pussy

karola0100

w "nude nuns with big guns" jest scena odstrzelania penisa ;)

karola0100

"I spit on your grave" (1978) lub ewentualnie jego remake. Dorzućmy całą filmotekę z nurtu rape & revenge.

cedwa

@cedwa, dla mnie film "I spit on your grave" nie należy do rodzaju śmieszny. Druga część filmu, to zemsta za brutalny gwałt. Więc jeśli ktoś chce go oglądać dla rozrywki to niech się dwa razy zastanowi ;)

Benitaaaaa

No ale przecież autorka tematu wyraźnie napisała, że interesuje ją trauma i tortury, które chce zaserwować swemu wybrankowi.

ocenił(a) film na 7
Benitaaaaa

jak ktoś zanurza się w gatunek, musi liczyć się ze wzrostem poziomu absurdu i spadkiem poziomu współczucia. Więc jak nie jest, jak jest? ;)

karola0100

Idź do lekarza babo...
Współczuję twojemu facetowi-biedny człowiek...
Karma cię dorwie-prędzej czy później.To tylko kwestia czasu:)

ocenił(a) film na 8
karola0100

Kondom Grozy
http://www.filmweb.pl/film/Kondom+des+Grauens-1996-37414
będziecie zachwyceni ;)

Filippiarz

Oglądałem i potwierdzam, że dobre. Realizacja - wbrew najbardziej ponurym (a może najśmielszym?) oczekiwaniom - całkiem dobra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones