PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489280}

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class
7,3 176 762
oceny
7,3 10 1 176762
7,4 30
ocen krytyków
X Men: Pierwsza klasa
powrót do forum filmu X-Men: Pierwsza klasa

jakim cudem havok jest wczesniej szkolony skoro jest mlodszym bratem cyklopa ?

dlaczego profesor nie skojarzyl ich nazwisk ?

to kilka bledow tego filmu

ocenił(a) film na 7
dawid10809

Dlatego, że jest jego młodszym bratem. Xavier nie zdążył jeszcze poznać Scotta...

summers23

tylko ze w zadnej czesci Scott nie poszukuje Alexa tak jakby nigdy go nie bylo a w komiksach i animowkach latal za nim jak szalony

ocenił(a) film na 8
dawid10809

moim zdaniem wiekszosc postaci jest jakos niedopasowana wiekowo. A ten havok? skoro jest młodszym bratem cyklopa to ile cyklop ma lat w 1 czesci xmenow - bo mi sie wydawało ze mniej niz 30, a xavier tam juz był dziadkiem. A tutaj młody havock i młody xavier.

loozack

to wychodzi ze havok wiekowo moglby byc ojcem cyklopa

ocenił(a) film na 8
dawid10809

dokładnie

dawid10809

Tak samo Xavier jeździ tu jako młody człowiek na wózku, a w 3 części gdy przyjeżdża po Jean już łysy i starszawy jeszcze jest zdrowy... ogólnie ciekawie i oryginalnie rozwiązane niektóre kwestie, dlatego podobała mi się ta cześć i to nawet bardzo, ale takie istotne sprzeczności i niedociągnięcia irytują gdy się ogląda.

ocenił(a) film na 9
dawid10809

Ludzie, to tylko spinoff z rozwiązaniami na potrzeby filmu. Nie ma sensu robić takich rozkmin, bo uniwersum jest bazą, modelowaną wg potrzeb scenarzystów. Jak dla mnie film bardzo udany, tym bardziej że w ciągu dwóch ostatnich dni obejrzałem Thora, Kapitana Amerykę, Zielonego Szerszenia i Latarnię. Jedynie Spirit pozytywnie się wybijał. Wielki plus dla Voughna za Pierwszą klasę, czekam na drugą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones