PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489280}

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class
7,3 176 845
ocen
7,3 10 1 176845
7,4 31
ocen krytyków
X Men: Pierwsza klasa
powrót do forum filmu X-Men: Pierwsza klasa

Można się było spodziewać wybrano Cyklopa a został nim nie kto inny jak Aaron Johnson.

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=67288

Teraz czas wybrać Jane Grey

ocenił(a) film na 5
patryks83

Po Jean Magneto i Xavier poszli razem do jej domu gdy była małą dziewczynką ,a jest w wieku Scota to oznacza ,że była pierwszą x-men.

ocenił(a) film na 6
Ellen Page

Jakiego cyklopa ? Jego nie ma w tej czesci wogole wiec zastanow sie co piszesz !

użytkownik usunięty
Zasonek

Dziwne, pierwszych X-menów nie będzie (Scott, Jean) a za to zobaczymy na ekranie Havoka, Banshee i pewnie o wiele więcej, od X3 Fox wciska do tych filmów multum postaci, co strasznie wkurza.

ocenił(a) film na 8

No właśnie? Skąd tam się wziął w ogóle Havok? Przecież on dołącza do x-men dłuuuuuugo po swoim bracie.. Mnie by nie wkurzało wciskanie postaci, gdyby tylko to miało coś poza tytułem wspólnego z komiksami! Nie wspominając o tym, że chłopak Hanny Montany ma grać Alexa... (Havok) ja tego jakoś nie widzę..

ocenił(a) film na 10
amib92

Tak ale twórcy chcą wcisnąć te postaci pewnie żeby porobic jakieś młodzieżowe wątki, np. havok będzie rywalizował z cyclopem o dziewczynę czy coś. nie wiem co to będzie z tego filmu :\

ocenił(a) film na 8
MrsBerith

może wielka komercyjna kupa? Na razie na coś takiego się zapowiada

ocenił(a) film na 5
amib92

Nie zgodzą się filmy z komiksem, bo inne sie nie zgadzały np. Rock dziewczyną Icemana

ocenił(a) film na 5
Ellen Page

W końcu nie rozumiem. Emma Frost będzie, a Cyclopa nie będzie , choć Xavier wział ich wszystkich razem w Genezie?

ocenił(a) film na 9
Ellen Page

To co było w Genezie na wyspie działo się 17 lat przed X1, więc coś koło 1985roku.
Akcja tutaj ma dziać się w latach 60-tych, więc wcześniej. Mimo to, Emma powinna mieć w takim razie tutaj ze 3 latka, a Cyclopsa jeszcze nie ma na świecie. Głpotą jest wprowadzenie akcji w lata 60-te dla młodych X-Men, z tego wyjdzie że filmowy Havok będzie starszy od Cyclopsa, a z filmem Wolverine w ogóle nie pasuje jeśli chodzi o Emmę. Pogmatwali sprawę.

ocenił(a) film na 5
deamon82

Fakt. Powinni byli się trzymać komiksu .

Ellen Page

Którego komiksu? A raczej której serii? Bo tych było mnóstwo i początków w związku z tym też. Dlatego pozwólmy i twórcom filmu tworzyć swój własny scenariusz.

ocenił(a) film na 9
Redwulf

Nie komiksu, a pozostałych x-filmów, a tak ze sobą nie współgrają. I w latach 80' Emma jest dwudziestolatką i w 60" też. Zamiast Frost powinni dać Selene.

ocenił(a) film na 5
deamon82

Wydaje mi się że z moirą McTanget też tak jest

ocenił(a) film na 9
Ellen Page

Moira jest ok, tutaj jest nastolatką, a w X3 jest po 50-tce. FOX wypowiedział się, że siostra ukochanej Wolverine'a nie była Emmą Frost. Jednak wygląd i moc wskazywały na to iż jest, no cóż.

Redwulf

Dokładnie, chłopak dobrze pisze.:)Niech twórcy FILMU robią film, a nie odtwarzają wiernie komiksy, bo gdyby odtwarzali komiksy w 100% to by musieli zacząć dołączać wyjaśnienia odnośnie każdego z bohaterów bo by się tym wielkim znafcom nie zgadzało coś z komiksem który czytali 20 lat temu, po angielsku i nawet nie zrozumieli treści :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones