PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489280}

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class
7,3 176 845
ocen
7,3 10 1 176845
7,4 31
ocen krytyków
X Men: Pierwsza klasa
powrót do forum filmu X-Men: Pierwsza klasa

Miałem nadzieję że wyjdzie z tego coś w stylu xman evolution a tu kicha...
Cyklop pojawił się w filmie Wolverine Geneza i raczej tak w tym filmie go zeszmacili że trudno mi sobie wyobrazić jak miałby zgrabnie dołączyć do Szkoły profesora Xaviera...
Wątek Shadowcat( za młodu) został wykorzystany w xman 3...Wcieliła się w nią Ellen Page więc też raczej ta bohaterka odpada.
Kurt Wagner czyli niebieski stworek który potrafi się teleportować w Xman 2 został przedstawiony jako obłąkaniec...
Pozostaje tylko Jane Greye, Bestia i Sztorm...

ocenił(a) film na 9
kamagit

X-men Evolution? ile ty masz lat? To nie jest adaptacja jakiejś kreskówki.
Czytałeś w ogóle First Class? po komentarzu, stwierdzam że nie.
Polecam zapoznać się z literaturą zanim zaczniecie się wypowiadać, czego brakuje:
http://x-men.marvelcomics.pl/index.php?cmd=showSum&ser=527

kamagit

Ten film nie ma nic wspólnego z poprzednią trylogią!

ocenił(a) film na 9
Witcher

Ma i dlatego trzeba to poukładać, żeby pasowało po trochu do komiksu, X1 i X-Men Geneza:Wolverine. Będą mieli nielada trudne zadanie, zobaczymy jak z tego wybrną.

deamon82

Oni nic nie będą dopasowywać do żadnych filmów, ewentualnie do komiksu.

użytkownik usunięty
kamagit

Dla mnie bez sensu jest teraz robic film oderwany od pozostalych...zakladam ze poprzednie i tak odbiegaly od komiksow (mniej lub bardziej) ale dobrze mi sie to ogladalo, tyle, ze nie wyobrazam sobie po juz teraz 4 filmach z X-ami (Geneza 2 w drodze, Magneto w drodze) by zrobili film nijak polaczony z poprzednikami (mysle o filmie) caly trud przedstawienia swiata X-menow pojdzie do kosza. Takie moje zdanie:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones