PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489280}

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class
7,3 176 830
ocen
7,3 10 1 176830
7,4 31
ocen krytyków
X Men: Pierwsza klasa
powrót do forum filmu X-Men: Pierwsza klasa

Jak oglądać?

ocenił(a) film na 7

Bardzo lubię całą serię X-Men, ale moja siostra wręcz przeciwnie. W końcu przekonałam ją do obejrzenia (mam nadzieję) wszystkich filmów. Myślałam, że nie ma sensu iść kolejnością wychodzenia filmów tylko fabułą. Myślałam o kolejności: 'Pierwsza Klasa', 'Geneza:Wolverine', X-Men 1,2,3, 'Wolverine' (2013) oraz 'Przeszłość, która nadejdzie' na końcu, żeby nie robić spoilera do kolejnych części. Co myślicie? :)

ocenił(a) film na 8
LadyMigonette

Myślę, że kolejność całkiem ok, choć Ja wolę oglądać Filmy wg kolejności powstawania a nie chronologii zdarzeń. Jeśli wolisz to drugie to jest ok... Oprócz X-men Geneza:Wolverine. Całkowicie odradzam oglądanie tego. Nawet ludzie którzy tworzyli ten film wolą o nim zapomnieć.

ocenił(a) film na 8
LadyMigonette

X-Men 1,2,3 - to pierwsza seria z początkiem w 1 i końcem w 3 i w tej kolejności należało by je oglądać
"Pierwsza klasa" to kolejny nurt w tym temacie jego kontynuacją jest "przeszłość która nadejdzie" - pewnie będzie to w jakiś sposób kontynuowane, chociaż sam jestem ciekaw jak XD
Geneza:Wolverine oraz Wolverine z 2013 to jak na razie pojedyncze tytuły chociaż można się spodziewać kontynuacji Wolverine z 2013.
A co do chronologii na pewno pierwszy powinieneś zobaczyć Geneze - chociaż film jest słaby
Potem cała stara sagę X-Men 1,2,3 - tu też widać że te filmy się trochę zestarzały
A potem w możesz już w kolejności powstawania.

ocenił(a) film na 8
Luna86

Wolverine 2013 opowiada o tym co Wolverine robił po wydarzeniach z X-Men 3 oraz takim wstępem do Przeszłości, która nadejdzie. Więc w sumie każdy film o X-Menach jest ze sobą powiazany z wyjątkiem Genezy ;D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones