PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489280}

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class
7,3 176 830
ocen
7,3 10 1 176830
7,4 31
ocen krytyków
X Men: Pierwsza klasa
powrót do forum filmu X-Men: Pierwsza klasa

Witam, chciałbym zadać tu pytanie do osób wiedzących być może więcej ode mnie w tej kwestii. Jak wiadomo w X-Men: Pierwsza klasa Magneto "zdobywa" hełm od Shawa, a o wszystkim wie Charles i grupa mutantów na wyspie. Tymczasem w pierwszej serii X-Menów Charles wydaje się nie mieć pojęcia o hełmie mówiąc swojej grupie "nie jestem w stanie go znaleźć (Erica), najwyraźniej znalazł jakiś sposób by mi to uniemożliwić". Następnie po konfrontacji z Magneto, gdy grupa X-Menów była już w swojej siedzibie, Xavier mówi Loganowi z zaniepokojeniem "jego hełm skonstruowany jest w dziwny sposób" co tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Xavier nie miał wcześniej pojęcia o hełmie. Więc moje pytanie brzmi... która wersja jest w końcu prawdziwa? Skłaniałbym się raczej ku wersji przedstawionej w X-Men: Pierwsza klasa, ale może wie ktoś jak wyglądało to w oryginale?


Inną sprawą jest wątek, gdzie w pierwszej części z serii X-Men, Xavier oprowadzając Logana po szkole mówi mu, że pierwszy raz spotkał Erica gdy miał 17 lat... a wiadomo, że jest to niemożliwe, bo w X-Men: Pierwsza klasa obaj panowie spotykają się na krótko przed Kryzysem Kubańskim (1962)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones