PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=489280}

X-Men: Pierwsza klasa

X-Men: First Class
7,3 176 830
ocen
7,3 10 1 176830
7,4 31
ocen krytyków
X Men: Pierwsza klasa
powrót do forum filmu X-Men: Pierwsza klasa

Na początku filmu jest data 1944 i obóz koncentracyjny. W 1944 likwidowano getto w
Budapeszcie. Ktoś wie?

ocenił(a) film na 7
borsuk96

Po drodze mówi, że jest z któregoś z niemieckich miast (nie pamięta już którego)

ocenił(a) film na 8
True_Q

Mówił o Dusseldorfie. Ale nie wiem czy to nie było tylko tak, żeby zmylić tych Niemców.

ocenił(a) film na 9
borsuk96

Na początku jest Polska 1944, czytaj uważniej.
Magneto był niemieckim Żydem, poczytaj komiksy.

deamon82

X-men czytałem jak miałem jeszcze 17 lat. Teraz 28 (starość nie radość :-P). Miałem na myśli to że dużo żydów z getta w budapeszcie zesłano do Oświęcimia. Podobno (bo raczej w to nie wierzę gazowano 20 tysięcy dziennie)

borsuk96

w pierwszej czesci jaka powstala jest tensam watek ze polska rok 1944 itp i tam jest pokazane jak on i jego matka mowia po polsku co mnie zdziwilo bo w FC juz mowia po niemiecku

ocenił(a) film na 7
deamon82

Moim zdaniem Magneto był Polakiem. W pierwszym filmie o mutantach gdy jest zabierany jego matka wiele razy krzyczy po polsku:
"moje dziecko!, moje dziecko!"

borsuk96

On był Niemcem , niech to do was dotrze i was wypełni i nie mieszajcie , a jak chcecie się przekonac to przeczytajcie komiks , wystarczy pierwszy numer. Co z tego że filmie coś tam było , przecież komiks jest najważniejszy .

ocenił(a) film na 8
victory15

Też potwierdzam to, że był Niemcem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones