PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698051}
6,8 115 407
ocen
6,8 10 1 115407
5,1 24
oceny krytyków
X Men: Apocalypse
powrót do forum filmu X-Men: Apocalypse

A w filmie nie było jej tak dużo. Jennifer Lawrence zagrała świetnie.
Mój ulubiony film z serii Xmenów. :)

ocenił(a) film na 8
BozekVooDoo

Narzekali bo to nie jest Mystique jaką pamiętamy z komiksów czy nawet pierwszych filmów gdzie walczyła, była dzika i miała sceny akcji a tutaj - NIC

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Bo ludzie narzekaja ze nie jest komiksowa i popieraja poprzednia jeszczemniej komiksowa...

BozekVooDoo

Mnie w ogóle Lawrence nie pasuje na Mystique. W pierwotnej serii filmowej była ona seksowna, dzika, niebezpieczna. Jennifer jest taka... grubo ciosana, zero seksapilu, zero ponętności.

ocenił(a) film na 7
herman_flake

Trochę prawda, ale trzeba pamiętać, że to trochę inna Mystique miała być, trochę mniej pewna, choć mi tego seksapilu i tajemnicy też brakuje.

ocenił(a) film na 8
herman_flake

Mnie tym bardziej nie pasuje Sansa do roli Jean ;)

ocenił(a) film na 7
BozekVooDoo

Zagrała Katniss na sterydach. Serio, nie mogłam sie uwolnić od tego skojarzenia, zwłaszcza że ciągle rzucała (lub ktos inny o niej mówił) "ja też kogoś straciłam, nie mogłam ich ocalić pomimo że zrobiłam wszystko co mogłam, będziemy walczyc o wolnośc i cały świat, nie jestem bohaterką, chciałam tylko spokoju itp". Katniss pomalowana an niebiesko.

ocenił(a) film na 8
BozekVooDoo

Jennifer nie miała specjalnie co zagrać w tej części, a nie mogła sobie tego zdyskontować chociażby poprzez prezencję całokształtu, że tak to ujmę :) bo trudno w tej materii konkurować z Rebeccą( ta miałaby problem odwrotny) :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones