PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10448}

Wzgórza mają oczy

The Hills Have Eyes
6,0 4 634
oceny
6,0 10 1 4634
5,1 9
ocen krytyków
Wzgórza mają oczy
powrót do forum filmu Wzgórza mają oczy

Wszelakie wypowiedzi typu "tandeta" itp. które przeczytałem są subiektywne i nierzetelne. Film ten to kultowy obraz sprowadzony do Polski po Texas Chain Saw Massacre. Uważam, że aby go docenić trzeba się trochę znać jak ktoś poniżej napisał, na gatunku horror. Jest to niewątpliwie film dla osób "w temacie" którzy potrafią docenić umiejętnie dawkowany suspens, dobry montaż i prowadzenie kamery, muzyka itp. Nie koniecznie moi mili horror musi polegać na bezsensownej młócce w roli głównej z siekierami, meczetami, szpikulcami i nożami choć i takich zapewne parenaście by się znalazło godnych uwagi.

ocenił(a) film na 8
mirmur2

Święta racja. Posłuchajcie starszego (a jak nie, to na pewno mądrzejszego) kolegi bo mówi prawdę i widać, że ma jakieś pojęcie o horrorze, w przeciwieństwie do niektórych trolli.

Bloodbane

Wczoraj, a wlasciwie dzis w nocy mialem okazje obejrzec ten film, i z racji tych glupich komentarzy na poczatku postanowilem zalozyc konto i podpisac sie pod wypowiedzia mirmura i bloodbane, bo widze ze juz nikt nie docenia starych znakomitych horrorow, ze mozna bylo ponad 30 lat temu robic dobre horrory bez pomocy super efektow... I jeszcze stare filmy kocham za muzyke!! ktora jest w 50% jak nie wiecej sukcesem filmu, nie ma nic gorszego jak puszczanie rockowych kawalkow w horrorach... (a widze ze taka mania teraz jest...) byc moze taka muzyka towarzyszy w glowie morderca podczas zabijania, ale ja jestem widzem i chce sie wcielic w widza chce sie bac i wciagac w klimat... Nowe horrory to dopiero gnioty... porownajcie sobie koszmar z ulicy wiazow stary i ten nowy... w ktorym nie wiem czy mam sie bac freedy'ego czy mu wspolczuc bo wyglada jak ofiara poparzenia 3 stopnia... to mial byc okrutny duch a nie chory czlowiek...
Aha i jeszcze z glosem od ktorego chce mi sie smiac...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones