PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1002}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
7,7 309 976
ocen
7,7 10 1 309976
7,0 28
ocen krytyków
Wywiad z wampirem
powrót do forum filmu Wywiad z wampirem

Kim był wgl ten dzenikarz? i dlaczego luis się na niego tak bardzoe zdenerowował w ostatnich minutach filmu?Film nudny o niczym przeklamowany jedyne plusy to charakteryzacja oraz gra aktorska Antonia Banderasa oraz Toma

Tsubasa_147

No cóż widać ile opinii tyle gustów :) - Ja się akurat nie nudziłem zdecydowanie to są moje klimaty :)

ocenił(a) film na 3
buterfly

A co według ciebie było sensem historii i celem filmu?

Tsubasa_147

Filmu już tak dobrze nie pamiętam bo oglądałem go już dosyć dawno - Natomiast wiem że podobał mi się wątek Louisa no i klimat filmu :)

ocenił(a) film na 10
Tsubasa_147

Dziennikarz był tylko dziennikarzem, któremu Louis postanowił opowiedzieć historię swojego życia. A zdenerwował się, bo młody nic z niej nie zrozumiał, zachwycił się nieśmiertelnością i o nią poprosił. A Louis nie traktuje jej jako daru, ale jako przekleństwo, i dałby wiele, by znów być człowiekiem.

ocenił(a) film na 3
Vespera

A dlaczego zabaił go Tom Cruize?

ocenił(a) film na 10
Tsubasa_147

Hmm, dawno nie oglądałam, więc dokładnie nie pamiętam. Ale Lestat taki już był, lubił zabijać ludzi, więc to pasuje do jego postaci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones