PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1002}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
7,7 309 976
ocen
7,7 10 1 309976
7,0 28
ocen krytyków
Wywiad z wampirem
powrót do forum filmu Wywiad z wampirem

Film lekki całkiem przyjemny i nawet uśmiechałem się częściej niż przy co poniektórych komediach a dorabianie wielkiej filozofii do tego zamieszania z wampirami sprawia że śmiać che mi się jeszcze bardziej. Długo nie mogłem się zebrać żeby to oglądnąć bo jak słyszę o filmach z wampirami albo zombi to od razu myślę ...znów będę tego żałował, oglądnę durną bajeczkę dla chyba małych dziewczynek. Czy tym razem się pomyliłem? sami sobie odpowiecie.

ocenił(a) film na 10
redrusher

Zauważ, że "Wywiad z wampirem" nie ima się dzisiejszych badziewi jakie tworzą. Tutaj wampiry mają klasę, nie są tacy cholernie ludzcy jak Ci ze "Zmierzchu" czy "Pamiętników wampirów" (o zgrozo!) Film jest teatralny bo o to tu chodziło! Wzniosłe ruchy, słowa... Jak na dwustuletniego wampira, nie wyobrażam sobie by Lestat czy Louis używali słów: "Ziom", "spoko", "Cho na polowanie". Mając tyle lat, zachowują się na tyle! Myślisz, że żyjąc kilka wieków byłbyś zwykłym szarakiem? Nie sądzę... Coś niesie coś, spróbuj to sobie zwizualizować.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones