PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1002}

Wywiad z wampirem

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles
7,7 309 976
ocen
7,7 10 1 309976
7,0 28
ocen krytyków
Wywiad z wampirem
powrót do forum filmu Wywiad z wampirem

Średni 5/10

ocenił(a) film na 5

Chciałbum dać lepszą ocene bo lubie tego typu filmy ale musiałbym to zrobić na siłę...
Nie wiem może miałem ciężki dzień albo zbyt wysokie oczekiwania co do tego filmu ale poza ciekawym początkiem i świetnie grającą jak na swój wiek Kirsten Dunst film niczym mnie nie zaskoczył ani jakoś specjalnie nie zaciekawił a wręcz działał na mnie usypiająco i stąd taka ocena...

slobi

No pewnie, ale gówniany Zmierzch na 10. Oczywiście, że Cię uspał, za wysokie progi, wracaj do młodzieżowego shitu lepiej.

ocenił(a) film na 5
GodWhore

Powiem tak każdy ma inny gust i każdy ma prawo do swojej opinii i oceny ale osobą takim jak ty ciężko to zrozumieć i stąd takie desperackie komentarze których nawet nie chce mi się komentować... bo przecież średnia filmu jest wysoka to każdemu musi się podobać ale jak widzisz nie każdemu co nie znaczy że uważam że to zły film bo wcale tego nie powiedziałem ale jednak czegoś mi w tym filmie zabrakło albo po prostu nie miałem dnia....

slobi

Ale tu nie chodzi gust. Albo produkcja jest młodzieżowa, co równa się ze spłyceniem wszystkiego,
nie ma przesłania, jest tylko pusty wewnętrznie obraz wizualny. Są także filmy głębsze, ambitniejsze...
gdybyś nie oceniał wysoko tych pierwszych filmów to niczego bym się czepiała. Sama nie pojmuję
fenomenu Skazanych Na Schawshank, którzy są na pierwszym miejscu w rankingu. Bo to zwyczajnie
"nie moje klimaty". Tylko, że ja nie oceniam Zmierzchu, Akademi Wampirów,
Harrego Pottera itd. na 10. Widzisz różnicę, czy nie? Ocenianie Wywiadu na 5
i Zmierchu na 10, to jak ocenienie Scoobiego na 10 i Dextera na 5.
Taki gust może posiadać tylko dzieciak/wybitnie niewymagający widz i
nie mówię tego złośliwie. Jeżeli się mylę, to powiedz proszę, czym sobie
Zmierzch zasłużył na 10?

ocenił(a) film na 5
GodWhore

Chyba coś Ci się mocno pomyliło bo oprócz zmierzchu to tych filmów które wymieniłaś nawet nie oglądałem a ty piszesz że oceniłem je na 10 heh dobre... ale dobrze wiem o co Ci chodzi... chodzi Ci o to że głośne z wysoką oceną filmy oceniam np na 5 a taki Zmierzch na 10 jak to możliwe... ano możliwe bo ja nie oceniam po ocenach czyli wysoka ocena to trzeba dać wysoką a jak niska to wiadomo niską... wszystkie filmy oceniam pod siebie pod swój gust i nie patrze czy to ,,klasyk" czy nie...bo przecież to że film ma wysoką średnią to jeszcze nie znaczy że musi się każdemu podobać...a co do zmierzchu to już tylko twoje zdanie że film jest tylko dla małolatów bo ja już dawno małolatem nie jestem a jak widać film mi się podobał....co do oceny to tylko ostatnią cześć oceniłem na 10 a czym sobie zasłużył?
Odpowiedz jest bardzo prosta spełnił wszystkie moje oczekiwania a nawet więcej niż się spodziewałem i stąd taka ocena co nie znaczy że uważam że to jakieś wielkie arcydzieło i wcale nie porównuje Zmierzchu do Wywiadu z wampirem bo Zmierzch to nawet nie jest typowy horror i faktycznie jeżeli tak do tego podchodzisz to nic dziwnego że Ci się wogle nie podobał... radze troche więcej dystansu i luzu..
Wracając do oceny Zmierzchu podkreślam jest to tylko i wyłącznie moja prywatna ocena i nikt nie musi się z nią zgadzać ani tym bardziej nikogo do tego filmu nie przekonuje ani nie namawiam bo wiadomo każdy ma inny gust i każdemu podoba się co innego...

slobi

I własnie dlatego ten FilmWeb wygląda jak wygląda.
Ja osobiście nienawidzę Zmierzchu bo psuje wszystkie klimaty filmów o wampirach, a głupie małolaty potem uważają się za niewiadomo jakie znawczynie w tym temacie.

Dziękuje i Dobranoc! Obyś miał lepsze dni :)

ocenił(a) film na 5
patrykniedzialka

Wiesz to czy ty lubisz Zmierzch czy nie to możesz zatrzymać sobie dla siebie bo wogle mnie to nie interesuje ani nie rusza, no wiem wiem chciałeś mi koniecznie pojechać ale z marnym skutkiem...

slobi

Po prostu lubię tematykę wampirów a Zmierzch ją niszczy proste.
I po prostu nie rozumiem ludzi którzy ten film lubią.

ocenił(a) film na 5
patrykniedzialka

To może najpierw zrozum siebie a dopiero pózniej zacznij rozumieć ludzi którzy lubią Zmierzch.
Zmierzch to nie jest typowy horror i nawet nie należy go w tych kategoriach rozpatrywać no ale wiem ciężko to niektórym zrozumieć....

slobi

Ja nie jestem fanką Zmierzchu, ale tutaj przytaczam kwestię ,,własnych klimatów" - niektórzy wolą filmy o legendarnych wampirach, którzy ssą krew z ludzi czy tam dziewic, i dzięki temu żyją; a ktoś inny będzie wolał nowoczesną formę wampirów jako tych, którzy żyją wokół nas.

ocenił(a) film na 10
slobi

Nie ma czegos takiego jak inny gust, są tylko dobre i wypaczone. Nie pozdrawiam

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Dobra zachowaj swoje wypociny dla siebie bo rzygam jak takie gówno czytam...

ocenił(a) film na 10
slobi

You mad? :D

ocenił(a) film na 5
Himiteshu

Nie, czytając takie coś inaczej się nie da...

ocenił(a) film na 10
slobi

So, you are mad :D

slobi

Każdy woli co innego. Poczekaj parę lat, obejrzyj znowu to może się przekonasz, że jednak Twoja ocena jest mocno krzywdząca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones