PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636044}

Wysoka fala

Chasing Mavericks
7,3 17 369
ocen
7,3 10 1 17369
5,3 3
oceny krytyków
Wysoka fala
powrót do forum filmu Wysoka fala

wtf? jak? dlaczego?

użytkownik usunięty

na początku filmu widzimy małego Jaya i Kristy z młodym psem. Widzimy też jak Frosty wraca do
domu do żony i małego dziecka (najwyżej pro miesięcznego). Następnie mija 7 lat a starzeje się
tylko Jay i Kristy. Bo dziecko po tych siedmiu latach nadal małe a pies cały czas szczeniak. O ile
psa mogę sobie darować (bo w końcu mogła nowego kupić) to dziecko które przez 7 lat ani trochę
nie wyrosło uwiera mnie jak jasna cholera. Czy na planie tego filmu sami ślepi pracowali czy co?

użytkownik usunięty

dobra, zanim polecą na mnie fale hejtu sam się zlinczuje. Jako, że film oglądałem "lekko nieobecny" i niektóre sceny mi uleciały, akurat te w których widać dorosłą córkę Frostiego. sorry za spam.

też o tym najpierw pomyślałam i takie WTF ? xD ale potem zobaczyłam że to ich drugie dziecko

użytkownik usunięty
BlackRose58

Pomijając fakt, że ta starsza córka (jak już ją pokazali) wcale 7-8 lat nie miała(przynajmniej 12-14 lat), do tego wyrośnięta Kim (czy jak miała na imię ta blondynka) też wygląda na nieco za wyrośniętą niż 15-16 latka...

ocenił(a) film na 9

Kim miała być starsza od Jaya, nie wiem ile, ale fakt była trochę i taka za stara (aktorka)

ocenił(a) film na 7
mario87zet

jak dla mnie on wyglądał na 16 a ona na 21 a najlepsze jest to że oni są z tego samego roku :) chociaż w filmie miała byc trochę starsza od niego

ocenił(a) film na 8

Co do tych dzieci to ich mogło być więcej. Na początku filmu Frosty patrzy na żonę z niemowlakiem, ale kiedy Jay przychodzi po cześci do deski to w ogrodzie jest kilkuletnia dziewczynka. Można by powiedzieć, że to Roquet i wtedy po 7 latach miałaby te 11- 12. Brakuje wtedy jednak niemowlaka po 7 latach, bo jest tylko ten kilkumiesięczny.
Czytałam, że Frosty miał 3 dzieci, w tym 2 z Brendą, która była jego drugą żoną, co trochę kłóci się z obrazem z filmu. W sumie nie wiadomo, więc czy Roquet była córką tylko Frosty'ego czy mieli dwójkę dzieci a trzecie miał już po śmierci Brendy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones