PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=636044}

Wysoka fala

Chasing Mavericks
7,3 17 367
ocen
7,3 10 1 17367
5,3 3
oceny krytyków
Wysoka fala
powrót do forum filmu Wysoka fala

7/10

ocenił(a) film na 7

Pozytywny filmik oparty na faktach. Idealnie nadaje się na niedzielne popołudnie jako kino familijne dla całej rodziny.

ocenił(a) film na 7
rs55

Zgadzam się,akurat skończyłem ogladać właśnie w niedzielne popołudnie z synem,jeżeli oceniać pod kątem właśnie kina familijnego było całkiem nieźle dlatego tez tak ocenię,jednakże z pewnością to nie moje klimaty filmowe.

ocenił(a) film na 8
rs55

Kurde. Te zdjęcia, te fale, ta histori, ta gra aktorska... KINO FAMILIJNE? Film jest rewelacyjny, a historia porusza. Nie wiem, dlaczego nie zauważyliście, że główny bohater utonął w wieku 22 lat zostawiając żonę i przyjaciół. Dokonał czegoś niemożliwego, a wcześniej był nazywany śmieciem... Nie widzicie tego?

ocenił(a) film na 7
Zuzka253

Niczego nie przeoczylismy,dlatego dałem siódemkę bo uważam ,że jednak jest to kino familijne i w tym kontekście oceniam,a nie w kontekście ,zwolennika kina ambitniejszego jakim jestem. Wiekszość filmów które ogladasz lub zamierzasz obejrzec nie obrażając Cię - nie jest dla mnie,lub po prostu jestem za duży na ogladanie czegos takiego. Jeżeli zamierzasz zobaczyć 'Eksperyment' - polecam niemiecki pierwowzór 'Eksperyment' z roku 2001 - z tym ,że ten film to już nie przelewki - mocne męskie kino.

ocenił(a) film na 8
adamxx68

Zawsze chciałam pooglądać ten film, ale w wersji z Adrienem Brodym, bo jest to jeden z moich ulubionych aktorów.... Nie mogłam znaleźć na stronkach typu zalukaj albo playtube... szkoda :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones