PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10033877}

Wyfrunięci

Migration
6,8 3 636
ocen
6,8 10 1 3636
Wyfrunięci
powrót do forum filmu Wyfrunięci

Czy 3,5-latek ogarnie fabułę? Nie ma nigdzie informacji o ograniczeniach wiekowych :)

ocenił(a) film na 7
krukinda

Jak jest w miarę kumaty to raczej powinien mniej więcej ogarnąć, ale są ze dwie dość „straszne” sceny, byłam z córką 4,5lat i sie faktycznie bała, zamykała oczy itp.

justysia1307

Czy może Pani napisać jakie to konkretne sceny te straszne (co tam się stalo) bo mam wrażliwe dziecko i nie chciałabym żeby było nieprzyjemnie

joanna_czapla_835

Byłam dzisaj z dziećmi 4 i 7lat, oboje się bali kucharza, który biegał z nożami i gonił kaczki żeby je zabić i ugotować. Nie podobała mi się ta bajka...
Żałuję, że nie poszliśmy na puffin rock.

agata_rychter

Puffin Rock to mdła i nudna jak flaki z olejem bajeczka dla 2-3-latków.

ocenił(a) film na 7
joanna_czapla_835

Jedna scena z czaplą, która wydawało się że chciała zjeść kaczki (ostatecznie okazało się że chciała pomóc) i z kucharzem, który chciał je złapać i upiec (ktoś też opisał niżej). Myślę że wrażliwe dziecko może się mocno przestraszyć, córka zamknęła oczy i resztę obejrzała normalnie, podobało jej się

ocenił(a) film na 1
joanna_czapla_835

Większość scen mocno stymuluje i ma negatywne przekazy. Poza wysokiej jakości grafiki bajka jest okropna

Domi_154

Łoo matko, Król Lew przy tym to istny horror !! ><

użytkownik usunięty
krukinda

Przede wszystkim takie małe dzieci w ogóle nie powinny niczego oglądać...

Wg WHO dolna granica to dwa lata. No i może darujmy sobie porady wychowawcze na forum filmowym ;)

użytkownik usunięty
krukinda

To nie były "porady wychowawcze" tylko prywatna opinia na temat współczesnego społeczeństwa.

Mogę polecić kilka stron parentingowych, żebyć mógł swoje opinie wyrażać

użytkownik usunięty
Joanna_Cichocka_5

Kolejna osoba nie rozumiejąca kontekstu mojej wypowiedzi...

krukinda

Jak Pani się sugeruje wytycznymi WHO odnośnie wychowywania dzieci to powedzenia.....

ocenił(a) film na 1
krukinda

Poczytaj o WHO, co to i kto to założył i kto jest „właścicielem”

Dokładnie, zamknąć je w beczkach, żeby nic nie widziały i dopiero wypuścić po osiemnastce

użytkownik usunięty
Kwarak

A tu natomiast odchylenie w drugą stronę...

Dokładnie.

Sam lepiej nie ogladaj

krukinda

W de kategoria wiekowa to 0, tak jak ktoś wyżej napisał są maks 3 niedobre sceny (dwie z udziałem kucharza, jedna z bocianem). Bajka bardzo przyjemna, kolorowa i prosta w przekazie

krukinda

Jak wyżej, dziś byliśmy z córką (cztery lata) na straszniejszych scenach nie chciała patrzeć, ale ogólnie zadowolona. Ja polecam

ocenił(a) film na 6
krukinda

Byłem na filmie z niespełna czteroletnim synem. Nie zauważyłem żeby się czegoś bał. Myślę, że spokojnie trzylatki powinny dać radę na filmie. A trochę dziecięcego suspensu nikomu nie zaszkodzi :)

ocenił(a) film na 4
krukinda

7 latka się bała

krukinda

Nie wypowiem się nt. scen z prostej przyczyny, nie widziałam bajki. Dopiero wybieram się do kina z 4 i 7 latkami. Ale odnośnie scen wydaje mi się, że wszystko zależy od wrażliwości dzieci. Tak jak u dorosłych. Jeden na horrorach płacze drugi z nich się śmieje. Moje dzieci raczej są z tych mniej strachliwych więc nie mam obaw.

ocenił(a) film na 1
krukinda

Moim zdaniem bajka powinna być dozwolona od lat 12 lub nawet więcej. Wiele raniących przekazów, mocno stymulującą dźwiękiem i scenami. Dla dorosłego to wyzwanie. Poza ładną grafiką bajka jest jakąś pomyłką.

krukinda

uważam ., że nie. tenb film nie powinien być bez ograniczenia wieku. Chocby sam początek filmu i opowiadanie taty kaczki. Ja wyszedłem z kina z córką w scenie z kucharzem.

przemyslaw_koselski

A potem dzieci do 12 roku życia myślą że szynka na drzewach rośnie :)

BartasBartas

Moja córka doskonale wie że mięsko pochodzi z zwierzątek. Natomasiy ty nie zrozumiałeś czy film jest dla dziec beż ograniczenia wieku. Sceny są na maXA przerysowane ( na początku jak to mielone i mrok sceny, potem scena z czapla , potem kucharz , a może scena z samochodem uderzającym golebia) JAK BYM MIAL OCHOTE NA POKAZYWANIE CZEG9S TAKIEGO TO PUSZCZE FILMIK CORCE JAK Z PROSIACZKA ROBIONA JEST PAROWKA .

krukinda

Film zdecydowanie dla młodszych dzieci. Dziwne, że jest bez ograniczenia wiekowego. Wyszliśmy z kina zaraz po tym, jak kaczki wleciały do wielkiego miasta. Film napompowany negatywną energią z podszyciem strachu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones