PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=737649}

Wybrzeże

Beira-Mar
5,8 355
ocen
5,8 10 1 355
Wybrzeże
powrót do forum filmu Wybrzeże

Trudno go ocenić

użytkownik usunięty

Film trudno znaleźć, ale czy jest warty godzinnego szukania? Trudno powiedzieć
Film jest dosyć hm, dużo tutaj trzeba sobie dopowiedzieć. Scena końcowa tak naprawdę mogła zaskoczyć i chyba to zrobiła - Martin, którego widzimy, ze raczej jest zainteresowany kobietami i nie widać po nim ani cienia bycia gejem, zabiera się za swojego przyjaciela. Tomaz natomiast pokazuje jakiś cień zainteresowania, ale informacja o tym, ze się z kimś spotyka, jest dosyć myląca.
Szkoda, ze ten film tak naprawdę jest o niczym. Wątek rodziny Martina można by pociągnąć i to dosyć mocno, mogłaby z tego wybrzmieć naprawdę ciekawa fabuła, a ten wątek zajmuje ile, 1/5 filmu? W dużej mierze ten film chyba się skupia na imprezie - przynajmniej tak odczułam. Bezsensowne dialogi nic nie wnoszące, podobnie jak sceny. A ostatnia scena gdy Martin wchodził na głębokie może być interpretowana na kilka sposób.
Też kadry niekoniecznie mi się podobają. Wyglada to raczej jak filmy krótkometrażowe o lgbt które można znaleźć na youtubie.
To jest chyba największa bolączka tego filmu, która mnie w jakiś sposób krzywdzi.
Trudno mi film ocenić, ale potrzebuje tutaj paru wyjaśnień, dopowiedzeń. Mogę druga część?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones